Lara Gessler nieraz zaskakiwała fanów, wrzucając odważne zdjęcia na Instagram. Natomiast tego nikt się nie spodziewał! Dzisiaj pokazała ciążowy brzuszek w pięknej, kobaltowej sukience.

Lara Gessler w ciąży

OMG! Lara Gessler pokazała gołe POŚLADKI

Kim jest Lara Gessler?

Lara Gessler ma 31 lat. Pochodzi ze słynnej rodziny restauratorów – Gesslerów. Mama, Magda Gessler jest osobowością telewizyjną, a tata restauratorem, Piotrem Gesslerem. Ma przyrodniego, starszego brata, Tadeusza Mullera – z pierwszego małżeństwa Magdy Gessler.  Od wielu lat jest wegetarianką.

Lara Gessler, Magdalena Gessler, Piotr Gessler. Fot. Niemiec/AKPA

Lara Gessler, Magdalena Gessler, Piotr Gessler. Fot. Niemiec/AKPA

Tadeusz Müller, Magda Gessler, Lara Gessler. Fot. Filip Radwański/AKPA

Tadeusz Müller, Magda Gessler, Lara Gessler. Fot. Filip Radwański/AKPA

Lara Gessler znowu SZOKUJE! „Miejsce kobiet jest w kuchni”

Lara Gessler w młodości

Lara Gessler od 9 roku życia mieszkała z ojcem Piotrem Gesslerem. W dzieciństwie miała słaby kontakt z mamą, Magdą Gessler. Mieszkała przez rok w Londynie, gdzie szkoliła się w cukiernictwie i pracowała w trzygwiazdkowej restauracji Michelina. Później zamieszkała na chwilę w Sanach Zjednoczonych, w Nowym Jorku, gdzie uczyła się dekoracji tortów.

Wróciła do Polski, żeby pomóc mamie w biznesie. Jak tłumaczyła w wywiadzie dla „Gazeta.pl”: „Otaczają ją różni ludzie, a jest bardzo ufną osobą„.

Magda Gessler, Lara Gessler. fot. Warda/AKPA

Magda Gessler, Lara Gessler. fot. Warda/AKPA

Jaką szkołę skończyła Lara Gessler

Paulina Młynarska skrytykowała reklamę z udziałem Lary Gessler „Wkurzyłam się maksymalnie”

Lara Gessler, mimo że skończyła wiele kursów cukierniczych w Londynie i Stanach Zjednoczonych, to jednak wcześniej, zanim zdecydowała się ich w kierunku cukiernictwa, skończyła socjologię w Collegium Civitas w Warszawie.

Po socjologii myślałam sobie, że fajnie byłoby zostać na uczelni, bo bardzo lubię uczyć. Ale nie zostałam, bo socjologów mamy dość. Poza tym teraz też jestem trochę nauczycielem. W sumie nie potrafię do końca określić, co robię. Prowadzę knajpę, uczę ludzi, piszę innym menu, organizuję cateringi, doradzam, robię torty – powiedziała w 2015 roku Gessler.

Kariera Lary Gessler

Lara Gessler prowadzi razem z mamą, Magdą Gessler cukiernie, Słodki Słony i restaurację U Fukiera. Poza tym Lara układa i konsultuje menu dla innych restauracji.

Święto Magdy Gessler. Lara przyszła w butach, które kiedyś były synonimem KICZU

Dzięki mamie, Magdzie Gessler również stała się osobą rozpoznawalną. W 2018 roku Lara wzięła udział w programie „Ameryka Express”. Na wyprawę zabrała przyjaciela, stylistę, Piotra Sałatę.

Lara Gessler wydała nawet swoją książkę „Słodki zielnik Lary”.

Lara Gessler, Magdalena Gessler. Fot. Niemiec/AKPA

Lara Gessler, Magdalena Gessler. Fot. Niemiec/AKPA

Dawid Domański, Lara Gessler, Piotr Sałata, Jakub Urbański. Fot. Baranowski/AKPA

Dawid Domański, Lara Gessler, Piotr Sałata, Jakub Urbański. Fot. Baranowski/AKPA

Lara Gessler ślub

Lara Gessler obecnie spodziewa się dziecka z Piotrem Szelągiem – prawnikiem i właścicielem jednej z warszawskich kancelarii. Para po raz pierwszy pokazała się publicznie w ubiegłym roku na Balu TVN-u. Wiadomo już, że nie zobaczymy Lary Gessler w białej sukni. Piotr Szeląg zadeklarował, że nie jest fanem ślubów.

Jest nieograniczona ilość możliwości i konfirmacji, w jakich dwoje ludzi może być razem. Ja jestem raczej zwolennikiem rzymskich małżeństw. Nie oceniam czy to dobrze, czy niedobrze, że ludzie biorą śluby. Skoro tak się dzieje, to oznacza, że jest na to miejsce w naszym teraźniejszym świecie. Ale w pracy prawnika i na własnej skórze miałem okazję wyspecjalizować się w temacie ślubów – powiedział kiedyś Piotr Szeląg w „Twoje Imprerium”.

Lara Gessler jest w ciąży? Córka Magdy Gessler pokazała duży brzuszek!

Lara Gessler i Piotr Szeląg. Fot. Baranowski/AKPA

Lara Gessler i Piotr Szeląg. Fot. Baranowski/AKPA

Lara Gessler ma już za sobą jeden ślub – we wrześniu 2017 roku wyszła za mąż za barmana, Pawła Rucza. Para rozwiodła się w ubiegłym roku. Przed  ślubem podpisali intercyzę, dzięki temu uniknęli batalii o majątek.

scena z: Lara Gessler, SK:, Prezentacja kolekcji SABRINY PILEWICZ x MARTINI L’APERITIVO ITALIANO, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Lara Gessler, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Lara Gessler – Instagram

Lara Gessler jest bardzo aktywna na Instagramie. Chętnie publikuje zdjęcia z pracy, jak i z życia prywatnego. Można zauważyć, że cukierniczka ma też rękę do aparatu, bo jej fotografie są niezwykle profesjonalne i oryginalne. Lara zasłynęła też w mediach, dzięki rozbieranym sesjom – nie ma problemu w pokazywaniu pośladków, czy piersi. Obecnie obserwuje ją 142 tysiące internautów.