Aż trudno w to uwierzyć, ale program „Kuchenne rewolucje” ma już 10 lat! W tym czasie Magda Gessler przeprowadziła aż 270 rewolucji! Większość z nich zakończyła się sukcesem, ale nie wszystkie. Choć Gessler w „Kuchennych rewolucjach” daje popalić restauratorom, to nie brakuje chętnych do rewolucji z Magdą Gessler.

Magda Gessler: wirusy grypy są przyklejone do cebuli – w sieci BURZA i nominacja dla restauratorki za biologiczną BZDURĘ roku

10 lat „Kuchennych rewolucji”

Program zyskał wielkie grono fanów i to nie tylko tych, którzy pasjonują się gotowaniem. Spora część osób ogląda show ze względu na Magdę Gessler, która jest jedną z bardziej lubianych postaci w show-biznesie. Jest nawet nazywana „królową TVN”.

Królewska była nawet konferencja zorganizowana z okazji 10-lecia „Kuchennych rewolucji”. Magda Gessler zasiadła w wielkim tronie, a także dostała tort ze swoją podobizną. W tym ważnym dla niej dniu nie zabrakło jej najbliższych. Towarzyszył jej partner Waldemar Kozerawski, brat Piotr Ikonowicz, syn Tadeusz Müller, a także córka Lara Gessler. Lara założyła białe kozaki, które kiedyś uchodziły za symbol kiczu. Jednak nie w przypadku tej stylizacji. Być może dlatego że to nie kozaki na cieniutkim obcasie, a kowbojki, które są ostatnio bardzo modne.

ZOBACZ TEŻ:

Magda Gessler pokazała OJCA! Ale oni są do siebie podobni

Joanna Przetakiewicz pokazała KUCHNIĘ w swoim londyńskim DOMU: nawet Magda Gessler jest pod wrażeniem

WOW! Magda Gessler w DŻINSACH: Jakie chude nóżki!

Magda Gessler/fot. Gałązka/AKPA

10 lat „Kuchennych rewolucji”/fot. Gałązka/AKPA

Lara Gessler/fot. Gałązka/AKPA

Magda Gessler, Tadeusz Müller, Lara Gessler/fot. Gałązka/AKPA

Magda Gessler, Tadeusz Müller, Lara Gessler, Waldemar Kozerawski/fot. Gałązka/AKPA

Piotr Ikonowicz, Magda Gessler/fot. Gałązka/AKPA