Gigi Hadid i Leonardo DiCaprio od dłuższego czasu są obiektem plotek o romansie. Pomimo sprzecznych informacji na temat statusu ich związku, ostatnie doniesienia sugerują, że nadal spędzają czas razem. Tymczasem byłego partnera Gigi, Zayna Malika, widziano z Selena Gomez, co z kolei wywołało spekulacje o ich potencjalnym romansie.

Selena Gomez spotyka się z byłym Gigi?

Według źródła, które rozmawiało z ET, Gigi i Leo wciąż są w kontakcie i lubią spędzać czas razem, kiedy ich zajęte harmonogramy na to pozwalają. Podobno darzą się wzajemnym szacunkiem i dobrze się bawią, gdy są razem. Źródło dodało również, że rodzina Gigi jest świadoma sytuacji i uważa, że jest zdolna do podejmowania dobrych decyzji.

Mimo że Gigi nadal spędza czas z Leonardo, jej najważniejszym priorytetem jest córka Khai, którą ma z Zaynem. Modelka była otwarta na temat współwychowywania z byłym partnerem i źródła twierdzą, że jej córka jest zawsze na pierwszym miejscu.

Jeśli chodzi o Zayna i Selenę, informatorzy ujawniają uczucia Gigi na ten temat. Podobno modelka nie przejmuje się plotkami i jest zadowolona, jeśli Zayn znalazł szczęście z kimś innym.

Forum

Gigi Hadid landing on the yacht used by Leonardo di caprio and Tobey Maguire in Saint Tropez, South of France on July 21, 2022. Photo by ABACAPRESS.COM

Forum

Gigi Hadid i Zayn Malik na romantycznym zdjęciu.

Gigi Hadid i Zayn Malik na romantycznym zdjęciu. Fot.Instagram/gigihadid.

 Forum