Leonardo DiCaprio uderza ponownie! Tym razem amant widziany był z eks Bradley’a Coopera, która jest po 30-stce! Okazuje się, że Irina Shayk (37 l.) wcale nie ma zamiaru wrócić do Bradley’a Coopera?

Leo DiCaprio randkuje z Gigi Hadid, a Zayn Malik z Seleną Gomez?

Urodzona w Rosji modelka została zauważona podczas koncertów Coachelli flirtując z Leonardo DiCaprio (48 l.).  Nagrodzony Oscarem aktor i Irina Shayk wzięli udział w „neonowym karnawale” Leviego i Tequili Don Julio. W grupie, z którą była para widziana była także modelka Stella Maxwell, wieloletnia przyjaciółka DiCaprio.

Shayk była ostatnio publicznie powiązana z Bradley’em Cooperem (48 l.), z którym ma 6-letnią córkę Leę De Seine Shayk Cooper. Była para roztsała się w 2019 roku po 4 latach związku. Jednak w listopadzie 2022 roku, świat obiegły informacje, że „próbują zajść w ciążę” z drugim dzieckiem.

To był prawdziwy rodzinny wypad i rozważają powrót do siebie. Irina chciałaby, żeby jej córka miała rodzeństwo, wyznał wtedy informator w rozmowie z Page Six.

Leo i Irina na festiwalu Coachella 2023

Tymczasem Leonardo DiCaprio rozstał się z Camilą Morrone po 4 latach związku, chwilę po tym jak skończyła 25 lat. Od tego czasu krążą plotki, że aktor ma romans z Gigi Hadid (27 l.). Mimo to okazuje się, że łączy ich tylko przelotny romans lub po prostu przyjaźń, „Bardzo się lubią, ale żadne z nich nie chce teraz niczego poważnego […] Priorytetem Gigi jest jej córka”, powiedział informator.

Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid podsycają plotki o romansie

Nie wiadomo co tak naprawdę łączy Irinę Shayk z Leonardo DiCaprio, prawdopodobnie po prostu byli w jednym miejscu, o jednej porze… A jak wy myślicie?