W listopadzie Anna i Robert Lewandowscy ogłosili to, na co wiele osób czekało. Para sportowców poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Od tamtego momentu szum wokół Anny Lewandowskiej jest jeszcze większy.

Anna Lewandowska komentuje AFERĘ z gęsim smalcem do smarowania w czasie choroby

Anna Lewandowska będzie mieć syna?

Trenerka i piłkarz niedługo po tym, jak urodziła się Klara, byli dopytywani, kiedy pojawi się na świecie ich kolejne dziecko. Wiele razy w mediach krążyły nawet doniesienia, że Lewandowska jest w ciąży. W końcu kilka miesięcy temu okazało się, że faktycznie rodzina Lewandowskich się powiększy. Trenerce do ogłoszenia ciąży, czyli do 4. miesiąca, udawało się maskować rosnący brzuch.

Kiedy jednak podzieliła się ze światem radosną nowiną, już nie ukrywa ciążowych krągłości. Zaczęła też częściej poruszać tematy związane z ciążą i macierzyństwem. Na jej instagramowym profilu nie brakuje takich wpisów. Ostatnio Ania poinformowała swoje obserwatorki, że jest w trakcie szykowania wyprawki. Pod wpisem i zdjęciem internautki zaczęły dopytywać o płeć dziecka. Obstawiają, że para powita na świecie syna. Powodem do takich domysłów może być niebieski kolor smoczka i butelki. Wiele osób nadal uważa, że niebieski kolor zarezerwowany jest dla chłopca, a różowy dla dziewczynki.

Czyżby synek?

Synuś będzie?

Po kolorkach pomyślałam to samo – czytamy pod zdjęciem.

ZOBACZ TEŻ:

Anna Lewandowska będzie miała BLIŹNIAKI? Post trenerki wzbudził sensację!

Liam Hemsworth ma swojego sobowtóra! Pochodzi z Rosji i jest… profesjonalnym tenisistą

„The Crown”: tak wygląda serialowa księżna Diana. Równie stylowa?

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski/fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski/fot. Zuma Press/Forum