30-letni Liam Hemsworth jest gwiazdą nowego numeru Men’s Health. W rozmowie z magazynem aktor opowiada między innymi o swojej diecie. Okazuje się, że były mąż Miley Cyrus z powodów zdrowotnych musiał zrezygnować z diety wegańskiej.

Liam Hemsworth kupił działkę o wartości 17 MILIONÓW, to tutaj buduje wymarzony dom (FOTO)

Liam był weganinem przez 4 lata. Na początku bardzo chwalił zarówno samą dietę, jak i jej efekty. Gwiazdor wspomina, że przez pierwsze dwa lata czuł się świetnie i miał bardzo dobre wyniki.

Teraz mówię to wszystkim: „Możesz czytać co tylko chcesz, ale to ty sam muisz tego doświadczyć i stwierdzić, czy coś jest dla ciebie. Sam musisz stwierdzić, co jest najlepsze dla twojego ciała – mówi Liam.

To pokazuje, że Liam Hemsworth myśli o nowej dziewczynie już na poważnie

Jeśli coś działa przez jakiś czas, świetnie, rób to nadal Jeśli coś się zmienia i zaczynasz źle się czuć, musisz to zmienić i na nowo odkryć, co jest dla ciebie dobre – tłumaczy aktor.

O odejściu od weganizmu w przypadku Hemswortha zdecydowało pogorszenie jego stanu zdrowia. W ubiegłym roku aktor zaczął czuć się słabo. Okazało się, że ma kamienie nerkowe. Kamienie powstały w wyniku nagromadzenia się w organizmie dużej ilości szczawianów, w które była bogata dieta aktora.

Liam Hemsworth szczęśliwe zakochany w australijskiej modelce. Namiętne pocałunki po siłowni

Szczególnie dużo szczawianów zawierają warzywa – szpinak, migdały, ziemniaki, buraki. Ja codziennie rano brałem pięć garści szpinaku, miksowałem je z mlekiem migdałowym i migdałowym masłem, do tego smoothie dodawałem jeszcze wegańskie proteiny – opowiada były mąż Miley Cyrus.

Myślałem wtedy, że jest to dla mnie mega zdrowe jedzenie. Musiałem kompletnie zmienić swoją dietę – mówi Liam Hemsworth.

Liam Hemsworth

Liam Hemsworth, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Liam Hemsworth

Liam Hemsworth, fot. LESE/SPOT / BACKGRID / Backgrid USA / Forum