Chris Hemsworth ostatnio pochwalił swojego brata, Liama i jego „australijskie życie” podczas wywiadu promującego nowy film Netflix’a „Ekstrakcja” – jeden z komentarzy sugerował pstryczek w nos Miley Cyrus.

Chris Hemsworth o Liamie Hemsworth

Liam Hemsworth zamieszkał z nową dziewczyną! Miley poczuła ukłucie zazdrości?

Chris Hemsworth podzielił się swoimi odczuciami na temat nowego życia Liama podczas wywiadu z News.com.au. Cieszy się, że jego młodszy brat, Liam Hemsworth wyjechał z Malibu i powrócił do rodzinnego kraju Australii.

Stwierdza, że przegonił go w zdrowym trybie życia, po tym, jak zobaczył okładkę Liama w Men’s Health.

Pomyślałem „Nieźle, dzieciaku, nieźle.”. On cały czas trenuje, dba o formę i robi swoje z powrotem w Australii. To jest życie po australijsku. Wydostaliśmy go z Malibu! – powiedziała Chris Hemsworth.

Fani zrozumieli to jako uszczypliwość w stronę Miley Cyrus, z którą Liam mieszkał wiele lat w Malibu.  Wokalistka nawet nagrała piosenkę „Malibu” w 2017 roku.

To pokazuje, że Liam Hemsworth myśli o nowej dziewczynie już na poważnie

W połowie stycznia pisaliśmy, że Liama Hemswortha  zamieszkał  z nową dziewczyną, Gabrielli Brooks w Australii. Natomiast aktor na pewno nie planuj na stałe. Po tym, jak dom Liama Hemswortha w Malibu za prawe 10 milionów został zniszczony przez pożar w listopadzie ubiegłego roku, kupił nową działkę z Kalifornii, na której planuje budowę nowego domu – będzie miał zaledwie kilka kilometrów do posiadłości swojego brata Chrisa.

Liam Hemsworth musiał zrezygnować z diety wegańskiej – pojawiły się problemy ze zdrowiem

 

Liam Hemsworth i Gabriella Brooks

Liam Hemsworth i Gabriella Brooks. Poersch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum