Chris Hemsworth (39 l.) i jego brat Liam Hemsworth (33 l.) zostali przyłapani przez paparazzi na lunchu w restauracji Kouzina na wyspie Mykonos. W knajpie dołączył do nich Matt Damon (52 l.), który wraz z rodziną spędza wakacje na ostatnio bardzo popularnej wśród hollywoodzkich gwiazd greckiej wyspie.

Chrisowi Hemswortowi grozi Alzheimer

Matt Damon i Chris Hemsworth przyjaźnią się już ponad dekadę i byli już wcześniej widziani, jak wygrzewali się na słońcu wraz ze swoimi rodzinami na Mykonos. Wszyscy trzej panowie prezentują wyjątkowo napakowane sylwetki. Odgrywający rolę boga Thora – Chris jest jednym z najlepiej zbudowanych aktorów w Hollywood.

Po zdjęciach widać, że jego młodszy brat Liam też musiał zbudować muskuły ze względu na rolę „Wiedźmina”. Jednak największym zaskoczeniem były ostatnie zdjęcia 52-letniego Damona bez koszulki. Laureat Oscara został okrzyknięty „miłą niespodzianką”.

Hemsworthowie i Damon na Mykonos

Matt Damon  jest żonaty ze swoją żoną Lucianą Barroso, byłą barmanką, od 2005 roku. Para ma 3 córki 16-letnią Isabellę, 14-letnią Gię i 12-letnią Stellę. Zaś  Chris jest żonaty z urodzoną w Madrycie modelką i aktorką Elsą Pataky, z którą ma 11-letnią córkę India i 9-letnich synów bliźniaków Sashę i Tristana.

Jennifer Lawrence komentuje romans z Liamem Hemsworthem

A historię miłosną Liama Hemswortha wszyscy znają. Po głośnym rozwodzie z Miley Cyrus, Liam Hemsworth romansuje z wieloma modelkami.

Miley Cyrus Liam Hemsworth

fot. Forum, Mega Agency

Chris Hemsworth Fot. DAVID SWANSON / Reuters / Forum

Fot. HollywoodFixTV.com / BACKGRID / Backgrid USA / Forum