Miley Cyrus (27 l.) i Liam Hemsworth (30 l.) nie byli idealną parą – rozstawali się i znów byli ze sobą. Liam i Miley poznali się w 2009 roku na planie filmu „Ostatnia piosenka”, a po trzech latach ogłosili zaręczyny. Pod koniec 2013 rozstali się na trzy lata, po czym się zeszli, a 23 grudnia 2018 roku wzięli sekretny ślub.

Liam Hemsworth kupił działkę o wartości 17 MILIONÓW, to tutaj buduje wymarzony dom (FOTO)

Liam o latach z Miley: To było stresujące

Małżeństwem nie byli długo, bo nawet nie rok. Po 8 miesiącach Miley i Liam rozstali się. I choć nie są już ze sobą, a nawet mają nowych partnerów, to zdarza się, że w wywiadach są pytani o były związek. Tak było podczas ostatniego wywiadu aktora. W rozmowie z „Men’s Health” Liam przyznał, że lata spędzone z Miley były dla niego… stresujące. A to z tego powodu, że znalazł się pod lupą mediów.

Przez długi czas było to bardzo stresujące i naprawdę do mnie dotarło – powiedział.

Z czasem jednak nauczył się żyć „normalnie” mimo tego że był w świetle reflektorów. Jak to zrobił? Stwierdził, że najlepiej nie zwracać uwagi na to, co o nim mówią i piszą.

Są chwile, kiedy chcesz się coś powiedzieć, ponieważ z mojego punktu widzenia większość rzeczy, które są o mnie napisane, są całkowicie fałszywe. Są chwile, kiedy chcesz zabrać głos i są chwile, kiedy to nie jest tego warte, ponieważ po prostu zwrócisz na to więcej uwagi. Lepiej po prostu o tym nie myśleć i pozwolić, żeby wszystko zmyło – wyjaśnił.

ZOBACZ TEŻ:

Cody Simpson i Miley Cyrus są parą od pół roku – Wokalista przygotował dla ukochanej coś specjalnego

To pokazuje, że Liam Hemsworth myśli o nowej dziewczynie już na poważnie

Miley Cyrus zdradziła, kto jest jej IDOLEM z dzieciństwa. Zadzwoniła do tej osoby

Miley Cyrus, Liam Hemsworth na ściance

Miley Cyrus, Liam Hemsworth/fot. REUTERS/Danny Moloshok

Miley Cyrus, Liam Hemsworth na ściance

Liam Hemsworth, Miley Cyrus/fot. MEGA/Forum