Liam Payne (29 .) dwa tygodnie temu odwołał nadchodzące tournée po Ameryce Południowej z powodu poważnej infekcji nerek. Trafił wówczas do szpitala.

Liam Payne został hospitalizowany. Odwołano koncerty muzyka

Liam Payne trafił do szpitala

Teraz znów media obiegła wiadomość, że Liam Payne trafił do szpitala. Jak podaje The Sun, hospitalizowany jest we Włoszech, gdzie świętował nad jeziorem Como rocznicę związku ze swoją dziewczyną Kate Cassidy.

Artysta nagle poczuł silny ból w dole pleców na tyle, że jego ukochana musiała wezwać pogotowie. Niektóre media podają nawet, że trafił do szpitala w agonii.

Mama Liama, Karen ujawniła w rozmowie z The Sun, że bardzo się martwi o syna i czuje się bezradna w związku z jego ostatnimi problemami zdrowotnymi.

Jedyne, co możemy zrobić, to mieć nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Czujemy się bezradni. To okropna sytuacja i mamy tylko nadzieję, że jest w najlepszym możliwym miejscu – mówi mama Liama.

Liam Payne z One Direction zmienił twarz. Jest komentarz chirurga plastycznego

Bliskie otoczenie artysty wyznaje, że Liam ciągle imprezuje od czasu rozpadu One Direction, czyli od 2015 roku.

Przed One Direction był po prostu normalnym chłopakiem i nagle życie w tej bańce było dla niego obce, a ograniczenia naprawdę dały się we znaki. Jego imprezowanie od czasu rozpadu zespołu mogło być na to reakcją – zdradza jeden z kolegów Payne’a.

Dodają, że obecne problemy zdrowotne nie powinny nikogo dziwić: „Nie jest to wielką niespodzianką — jego styl życia od jakiegoś czasu znajduje się na równi pochyłej”.

Członek „One Direction” wyznał, że miał myśli samobójcze

Warto wspomnieć, że Liam Payne w ubiegłym roku zdecydował się na odwyk w Luizjanie. Tak komentował wówczas swój stan zdrowia: „Nie miałem wtedy żadnego kontaktu ze światem. Byłem w naprawdę kiepskiej formie. Potrzebowałem czasu dla siebie, bo w pewnym momencie zacząłem stawać się osobą, której sam już nie rozpoznawałem”.

Fot. Dominic Lipinski / PA Images / Forum