Liam Payne (29 .) odwołał nadchodzące tournée po Ameryce Południowej po tym, jak trafił do szpitala. Muzyk, który zaczynał karierę w One Direction został hospitalizowany z powodu poważnej infekcji nerek, „odpoczynek i powrót do zdrowia”, wyznał Liam Payne w social mediach.

Liam Payne zmienił twarz. Jest komentarz chirurga

Z ciężkim sercem muszę powiedzieć, że nie mamy innego wyjścia, jak tylko przełożyć moją nadchodzącą trasę po Ameryce Południowej. […] W zeszłym tygodniu leżałem w szpitalu z powodu poważnej infekcji nerek, czego nikomu nie życzę, a lekarze zalecili mi teraz odpoczynek, powiedział Liam Payne.

Liam Payne i problemy zdrowotne

Na początku tego roku Liam Payne opowiedział o swoim zdrowiu psychicznym i ujawnił, że lekarze zdiagnozowali u niego „kilka schorzeń” po tym, jak w zeszłym roku wylądował w klinice odnowy biologicznej w USA.

Liam Payne chciał popełnić samobójstwo

Trafił tam w bardzo trudnym momencie swojego życia. Mimo, że przeszedł kurację, wyznał, że wciąż ma problemy. Liam Payne mówił nawet o przypadkach „maniakalnych” i nadużywaniu alkoholu.

Na szczęście mam wokół siebie niesamowitych ludzi, którzy się mną opiekują […] Ważne jest, abyś nie ukrywał swoich uczuć. Uczucia to niesamowity dar, który mamy […] Blokowałem wszystko tak długo, że było już bardzo niedobrze…, wyznał Liam Payne.