Właśnie trwa szósta edycja show „Love Island. Wyspa Miłości” i wydawałoby się, że już niczym nas nie zaskoczą, a jednak! Takiego skandalu w historii programu jeszcze nie było. Okazuje się, że jeden z uczestników oszukał produkcję i powiedział, że jest singlem, a rzeczywistość była nieco inna.

Caroline z „Love Island” podzieliła się SZOKUJĄCYM wyznaniem o swoim związku

Daniel z „Love Island” oszukał produkcję „Love Island. Wyspa Miłości”

W ostatnim odcinku „Love Island. Wyspa Miłości” spotkanie Islanderów w Kręgu Ognia budziło dużo niepokoju, zwłaszcza gdy Karolina zapytała: „Jak myślicie w jakim celu się tu pojawiam?”. Padały różne odpowiedzi od zdezorientowanych Wyspiątek. Niestety żadna z odpowiedzi nie była trafna, więc Karolina przeszła do sprostowania.

Daniel Twoje zachowanie po wyjściu z kryjówki bardzo nas zaniepokoiło i zaczęliśmy się temu bliżej przyglądać. W tym samym czasie pewna dziewczyna w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia z Tobą. Napisała , że tęskni, kocha Cię i musi znosić Twój głupi pomysł przyjazdu na Wyspę Miłości. Ty wchodząc do programu oświadczyłeś, że jesteś singlem – powiedziała Karolina Gilon.

Laura z „Love Island” przekazała przykrą wiadomość: „Nasza księżniczka jest chora”

Prowadząca program zaczęła wyjaśniać, że produkcja zauważyła dziwne znaki, jakie zostawia Daniel przed kamerami:

  • Zauważyliśmy pewne niepokojące sygnały. Znalazłeś sposób, aby przekazywać pewne znaki – kontynuowała Karolina
  • To jakiś żart– zareagowała Natalia, która jest w parze z Danielem.
  • To nie jest żart – odpowiedziała Karolina i zapytała Daniela wprost: Daniel co oznacza litera T? – padło pytanie
  • Nic – odpowiedział Daniel

Love Island 6, Day26, Piotr Filutowski/Polsat,

Daniel na każde pytanie odpowiedział jednoznacznie, że to nic nie oznacza:

Nikt nigdy w tym programie nie rysował takich liter, litery T na tabliczkach – doprecyzowała Karolina.

A Daniel beztrosko odpowiedział : „To jestem pierwszy”. Do dyskusji wtrącili się Islanderzy, którzy byli zszokowani i nie mogli już wytrzymać tego napięcia.

Bądź szczery mordo, powiedz prawdę, bądź facetem – rozpoczął Paweł.

Daniel nie miał nic do powiedzenia, poza tym, że jedyną odpowiedzią, jakiej udzielał, to litera T nie ma żadnego znaczenia. Był nieugięty i nie chciał kontynuować rozmowy. Karolina więc zapytała wszystkich Islanderów: „Czy Daniel ma pozostać dalej na Wyspie czy nie?”. 

OMG! Uczestniczka ostatniej edycji „Love Island” jest w CIĄŻY!

Rozpoczęło się głosowanie Islanderów, które przerwała Natalia, płacząc : „Ja chcę stąd wyjść”, jednak głosowanie przebiegało dalej. Większość Islanderów zdecydowała, że Daniel powinien opuścić program, a Natalia zrezygnowała na własne życzenie:

Ja również opuszczę program razem z Danielem – dodała Natalia.

Love Island 6, Day26, Piotr Filutowski/Polsat,

Mieli 30 minut na opuszczenie Wyspy Miłości. Po wyjściu pary Islanderzy długo przeżywali ich relację: zarówno chłopakom, jak i dziewczynom żal było Natalii. Zachowanie Daniela było bardzo frustrujące i nieuczciwe.

Love Island 6, Day26, Piotr Filutowski/Polsat,