Kilka dni temu ogłoszono kolejną edycję „Mam Talent”, w której zaszły ogromne zmiany. W show nie zobaczymy już Jana Klimenta i Małgorzaty Foremniak. Za to w roli jurorów zobaczymy Marcina Prokopa oraz Julię Wieniawę.

Łozo udostępnił wyjątkowe zdjęcie z… Ritą Orą! (FOTO)

Wojtek Łozo Łozowski prowadzącym „Mam Talent”: 

Jak wiemy, Marcin Prokop przez lata był prowadzącym „Mam Talent”, aż awansował na sędziowską lożę. Teraz wszyscy zastanawiają się, kto zostanie prowadzącym talent show.

Kolejne zwolnienia w TVN! Stacja żegna się z dwójką prowadzących z popularnego programu

Dziś odbędzie się ramówka TVN-u, podczas której poznany jesienny program stacji. Z pewnością w trakcie wydarzenia dowiemy się, kto zostanie nowym prowadzącym „Mam Talent”.

Natomiast chyba już się wydało… Na profilu instagramowym TVN-u pojawił się zaskakujący komentarz. Jeden z internautów zasugerował, że show poprowadzi Wojtek Łozo Łozowski:

  • Już się wydało że łozo poprowadzi mam talent? – napisał jeden z internautów.
  • też tak pomyślałam – odpowiedziała kolejna osoba.

Zapytaliśmy Wojtka Łozowskiego, czy potwierdza plotki, ale na razie nie uzyskaliśmy odpowiedzi. Z pewnością stacja zabroniła mu mówić o tym do czasu ramówki.

Fryderyki 2023. Ralph Kamiński przebrał się za pannę młodą, Daria Zawiałow wiele odkryła tego wieczoru

Nie dziwi nas ten wybór stacji. Ostatnio TVN powierzył mu rolę gospodarza między innymi na „Top of the Top Sopot Festival 2023”, czy „Fryderykach 2023”. Wystąpił też w programie „Azja Express” i „Milionerach” z Pauliną Krupińską.

Mery Spolsky, Wojciech Łozowski, fot. Podlewski/AKPA

Wojciech Łozowski, fot. Podlewski/AKPA

Wojciech „Łozo” Łozowski, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Wojciech „Łozo” Łozowski, fot. Podlewski/AKPA