Wszyscy byli w szoku, gdy księżna Meghan razem z księciem Harrym oznajmili, że chcą zachować prywatność, jeśli chodzi o narodziny dziecka – nie wiemy, w jakim szpitalu przyjdzie na świat dziecko, a rodzice nie wyjdą z nim przed budynek, aby przywitać fotoreporterów. Podobno królowa Elżbieta nie jest zadowolona z tej decyzji.

Królowa Elżbieta NIGDY nie zgodzi się na DIETĘ, którą księżna Meghan chce stosować u dziecka

Królowa Elżbieta jest zła na księżną Meghan za to, że nie wyjdzie z dzieckiem pod szpital

Wiele osób czekało na to, aby zobaczyć Baby Sussex razem z rodzicami, chociaż pojawiły się głosy proszące Meghan o to, aby nie promowała fałszywego obrazu kobiety po porodzie. Książęca para prawdopodobnie pokaże dziecko, ale na swoim profilu na Instagramie. Królowa nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw.

Uważa, że Meghan nie ma racji odmawiając podążania za tradycją wiążącą się z pozowaniem do rodzinnego zdjęcia.

To też nie jest sprawiedliwe. William i Kate twierdzą, że, jeśli ktoś powinien być traktowany w sposób szczególny, to ich najstarszy syn George, przyszły król Anglii – donosi Life&Style.

 

 

 

Meghan Markle i książę Harry

Królowa martwi się, że Meghan będzie trzymać dziecko we Frogmore Cottage i ukrywać je przed rodziną królewską i resztą świata – dodaje informator.

Meghan Markle JUŻ URODZIŁA? Niektórzy wierzą, że pełnia księżyca przyspieszyła akcję porodową i dziecko jest już na świecie

Księżnej Kate również nie podoba się zachowanie Meghan.

Kate jest przerażona jej absurdalnymi wymaganiami, przewracała oczami, gdy usłyszała, że ​​Meghan już prosi pałacowych kucharzy, aby stworzyli dla dziecka specjalne menu oparte na roślinach.

Co o tym myślicie? Też nie podoba wam się decyzja księżnej Sussex?

ZOBACZ TAKŻE:

SZOK! Księżna Meghan i książę Harry wyprowadzą się z Wielkiej Brytanii?

Anna Wintour zaskakująco o stylu Meghan Markle w ciąży. Jej rada dla księżnej dotyczy WSZYSTKICH kobiet

Meghan Markle będzie potrzebować Kate Middleton. Ona już nie wyciągnie do niej ręki

Królowa Elżbieta
Meghan Markle w szpilkach w ciąży