Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk ostatnio udzielili wywiadu w najnowszym numerze Vivy! Obydwoje wrócili wspomnieniami do śmierci Anny Przybylskiej, która zmarła siedem lat temu i zostawiła trójkę dzieci. Dziś Oliwia ma 19 lat, Szymon – 15, a Jaś 10.

Jarosław Bieniuk z córką w VIVIE!: „Popełniłem błąd i zamiast zatrzymać wtedy Jasia w domu”

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk w Vivie!

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk wzięli udział także w profesjonalnej sesji zdjęciowej na okładkę magazynu. Nie da się ukryć, że koncepcja sesji jest w bardzo modowym i nowoczesnym klimacie. Na jednym zdjęciu tata i 19-letnia córka pozują w podobnych garniturach z weluru na tle restauracyjnej kuchni.

Z kolei na drugim zdjęciu obydwoje siedzą na antycznej kanapie: Oliwia z głębokim dekoltem i chustą na głowie pręży się przed aparatem, a Jarosław Bieniuk na pół leżąco uśmiecha się do aparatu w czarnym garniturze.

Oliwia Bieniuk przekomarza się z ojcem pod jego zdjęciem z ukochaną: „Zeszyty trzeba kupić”

Internautom głównie ostatnie zdjęcie nie przypadło do gustu, stwierdzając, że przypominają bardziej parę niż tatę z córką:

  • Ciekawe co by powiedziała jej matka na takie zdjęcie? Myślę, że byłaby bardzo zła, widząc córkę w takiej pozie i tak ubraną.
  • Maskara, co to ma być za sesja. Zero smaku i gustu. Kto taki pomysł miał?
  • Zastanawiam się, co poeta miał na myśli, ubierając, albo raczej rozbierając tę dziewczynę do zdjęcia z ojcem. Co to ma być? Dla mnie niesmaczne
  • No niestety zero smaku, nie wygląda to na ojca z córką, ale na parę
  • Ojciec z córką… no nie wiem…
  • Sesja mogłaby być bardziej rodzinna, a nie jak na tym zdjęciu. Facet z młodą partnerką, jak to teraz w modzie – piszą internauci.

Co o tym myślicie? Też macie takie zdanie?