Jarosław Bieniuk miesiąc temu był na łamach wszystkich gazet, kiedy obiegła szokująca wiadomość, że został zatrzymany pod zarzutem napaści na tle seksualnym. Szybko okazało się, że kobieta go oskarżająca to jego bliska wieloletnia znajomwa – Sylwia Sz.

Są wyniki badań toksykologicznych Sylwii Sz., która oskarżyła Jarosława Bieniuka o gwałt

Jarosław Bieniuk – nowe fakty

Po 48 godzinach sportowiec wyszedł z aresztu po wpłaceniu kaucji w wysokości 20 tysięcy złotych. Postawiono mu wtedy zarzut „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”. W oświadczeniu i w programie „Dzień Dobry TVN”, Bieniuk zapewniał, że jest niewinny. Z kolei Sylwia Sz. szła w zaparte i w wywiadach przekonywała, że po wyjściu z klubu udali się do hotelu, a tam została zgwałcona i odurzona narkotykami.

Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę? Jest ktoś, na kogo może liczyć w tych trudnych chwilach

Jak udało się dowiedzieć SuperExpressowi, po ustaleniu prokuratury okazuje się, że wyglądało to całkiem inaczej, niż miała zeznawać „ofiara gwałtu”. Owszem miało dość do stosunku seksualnego, ale za obopólną zgodą – pod paznokciami nie znaleziono materiału genetycznego pochodzącego od Bieniuka, a obrażenia na ciele nie pochodziły z gwałtu, a zwyczajnego seksu. Jak podaje „SE”, prokuratura ustaliła też, że przed imprezą kobieta wysyłała swoje erotyczne nagrania do Bieniuka.

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA