Łukasz Jakóbiak przez lata przeprowadzał wywiady w swojej kawalerce,  które mogliśmy oglądać n YouTube  20m2. Na szerszą skalę stał się rozpoznawalny, kiedy zwizualizował występ u Ellen DeGeneres – niestety żart nie spodobał się internautom, którzy stwierdzili, że „mówca motywacyjny” ich po prostu oszukał. Jakóbiak tłumaczył, że była to jedynie „wizualizacja jego pragnień”, ponieważ za wszelką cenę chce dostać się do programu swojej idolki.

Łukasz Jakóbiak – YouTube

Łukasz Jakóbiak OŚMIESZONY w amerykańskim show! (VIDEO)

Łukasz Jakóbiak po jakimś czasie przestał nagrywać wywiady i zajął się tylko coachingem. W niedzielę ukazał się nowy film na jego kanale „W końcu.” – Łukasz po raz pierwszy zasiadł w swoim programie po drugiej stronie.

 To o czym mówię jest ważne dla mnie, żebym mógł czuć się wolny. Nigdy jeszcze nie mówiłem, że jestem gejem. To niesamowite, bo nagrałem o tym materiał już trzy razy, ale nie emitowałem go, bo za każdym razem wynajdywałem coś – wyznał Jakóbiak.

Daily Mail napisał o Łukaszu Jakóbiaku

Tłumaczy, że otaczał się światem, w którym czytał, że homoseksualizm jest czymś złym, więc pozwolił sobie to ukryć, schować.

Ale teraz chcę być wolny, chcę mieć możliwość niekrępowania się, chcę żyć coraz bardziej – powiedział Łukasz.