Marianna Schreiber wywołała spore kontrowersje swoim udziałem w programie „Top Model”. Na castingu wyznała, że przyszła do show w tajemnicy przed swoim mężem, Łukaszem Schreiberem, który jest ministrem PiS. W końcu zabrał głos na temat działań swojej żony.

Marianna Schreiber, żona polityka PiS-u w „Top Model”. Jak się okazuje, już trzy lata temu wywołała skandal

Łukasz Schreiber o udziale żony w „Top Model”

Marianna Schreiber, chociaż nie dostała się do domu modelek i modeli, zrobiła wokół siebie duże zamieszanie. Wygląda na to, że chciała wykorzystać program jako przepustkę do show-biznesu. Kiedy na jaw wyszły jej homofobiczne wypowiedzi z przeszłości, zapewniła, że wspiera LGBT i pojawiła się nawet na LGBT Film Festival.

Łukasz Schreiber, który jest ministrem PiSu, ma inne poglądy od swojej żony. W rozmowie z „Super Expressem” powiedział, że każdy jest wolny, a on nie potępia Marianny za występ.

Każdy jest wolnym człowiekiem i każdy ma prawo robić, jak uważa. Walczę o wolność w życiu publicznym. Swoich prywatnych rzeczy nigdy nie komentowałem, nie robię, nie opowiadam, nie lansowałem się na rodzinie i nie zamierzam tego robić. Nie potępiam żony za występ, bo każdy jest wolny. I nie obchodzą mnie plotki.

Marianna Schreiber pozuje z mężem

Spodziewaliście się takich słów?