Marianna Schreiber to jedna z bohaterek pierwszego odcinka nowego sezonu „Top Model”, która wzbudziła sporo emocji. Jest ona żoną Łukasza Schreibera, posła PiS-u i wyznała, że do programu przyszła bez jego wiedzy. W sieci znajdują się informacje na jej temat z 2018 roku, kiedy miała obrazić osobę z tęczową torbą.

Ernest z „Top Model” przeszedł sporą metamorfozę: „Jak młody Ridge Forrester”

Marianna Schreiber w „Top Model”

Marianna Schreiber jest magistrem pedagogiki, przyszłą doktorantką oraz nauczycielem-terapeutą. Jak wyznała w programie, chciała w końcu zrobić coś dla siebie. Jej mąż o niczym nie wiedział.

Żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy. Może się rozwiedzie ze mną – powiedziała.

Jury postanowiło dać jej szansę, a Marcin Tyszka stwierdził, że „taka Marianna zrobi więcej dobrego dla wyzwolenia kobiet, niż niejedna akcja”.

O Mariannie jednak było głośno już wcześniej i to z niezbyt chlubnego powodu. Miała opublikować na Twitterze zdjęcie kobiety z tęczową torbą i napisać „Won z mojego miasta”. Wpis już dawno zniknął, ale jak wiemy, w sieci nic nie ginie. Wtedy jej mąż, Łukasz Schreiber, przepraszał za nią.

Tak wyglądała Magda Stępień 6 lat temu w „Top Model”

Po emisji odcinka, Marianna dodała wpis na Instagramie, w którym odnosi się do tych informacji. Zaczęła od tego, że była bardzo zestresowana udziałem w „Top Model”. Zapewnia też, że odcina się od polityki.

4- Całkowicie odcinam się od polityki, moi znajomi i przyjaciele świetnie o tym wiedzą BO MNIE ZNAJĄ. Wiedzą jaka jestem, co przeżyłam, z czym mi trudno a w reszcie CO JEST PRAWDĄ A CO NIE. Oni nie wyganiają mnie z Miasta bo przeczytali pomówienia w internecie. Internet wszystko przyjmie – takie trudne mamy czasy.
5- Zawsze miałam niską samoocenę, głównie z tego powodu, ze tak ukształtowało mnie życie w rodzinnym domu ( dziękuje moim siostrom za to , ze byłyście i jesteście ❤️❤️❤️).
6- Próbowałam się zmieniać, farbować włosy, inaczej ubierać na wzór Żony Ministra – bardzo dużo czasu zajęło mi zrozumienie, ze to nie zmieni mnie samej, ze nie mogę udawać kogoś kim nie jestem.
(…)
8- Wiem, ze ciężko uwierzyć w wiele rzeczy po Artykułach sprzed 3 lat ale naprawdę – proszę o refleksje nad tym jak fake i internet napędza ludzi do nienawiści !.
Trzymajcie się ciepło i dziękuje za wsparcie ❤️❤️ w hejterom dziękuje za to, ze udowadniacie jaki szacunek można okazać drugiemu człowiekowi tylko dlatego, ze ocenia się go po poglądach (nawet nie jego własnych). ❤️

Uwodził i OKRADAŁ kobiety. Jego dzieci wystąpiły w „Top Model”

Kim jest Łukasz Schreiber?

Łukasz Schreiber jest wysoko postawionym politykiem Prawa i Sprawiedliwości. W 2004 r. zaczął działać w stowarzyszeniu Młodzi Konserwatyści. Po dwóch latach został społecznym asystentem ówczesnego senatora PiS, Kosmy Złotowskiego. Następnie był bydgoskim radnym, a gdy wystartował w kampanii parlamentarnej z okręgu bydgoskiego zdobył poselski mandat. Pracował jako zastępca Jacka Sasina. W 2018 roku Mateusz Morawiecki powołał go na sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Zastąpił na tym stanowisku swojego ojca, Grzegorza Schreibera. W 2019 roku objął funkcję przewodniczącego Komitetu Stałego Rady Ministrów.

Łukasz Schreiber fot. Adam Chelstowski / Forum