Maciej Dowbor stracił zęba. Koroniewska się tłumaczy

Maciej Dowbor stracił zęba Maciej Dowbor stracił zęba

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor słyną nie tylko z dużej aktywności w mediach społecznościowych, ale również z olbrzymiego poczucia humoru i dystansu do własnego wizerunku, którego większość gwiazd może im jedynie pozazdrościć.

SZOK! Maciej Dowbor ma brata! Pokazał jego zdjęcie!

Święta Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Ostatnio dużą sensację wywołała informacja, że Maciej Dowbor ma brata – fani prezentera byli przekonani, że jedynym rodzeństwem Macieja jest córka Katarzyny Dowbor. Z kolei w Boże Narodzenie zamieszanie spowodowało zdjęcie Macieja, który w stroju świętego Mikołaja złapał żonę za pośladki.

Okazuje się, że przy świątecznym stole doszło do nieoczekiwanego wypadku – podczas obfitych posiłków Maciej Dowbor stracił
kawałek zęba. O zdarzeniu – z charakterystycznym luzem – poinformowała Joanna Koroniewska na Instagramie.

Maciej Dowbor zmienił nazwisko!

Kochani! Z ośnieżonych gór pozdrawiam Was ja i mój Mąż- bez zęba na przedzie. 🦷😂😂😂 I żeby nie było, JA MU go nie wybiłam – napisała aktorka.

Joanna dała do zrozumienia, że czas świąt był dla niej momentem kulinarnej rozpusty.

 Pomiędzy gotowaniem, odgrzewaniem i gotowaniem- ( jedzenia miało wystarczyć na conajmniej cztery dni a już zauważamy braki 😂😂🤭). A jak tam u Was?! Brzuszki napełnione? Kevin sam w domu obejrzany – dopytywała.

WOW! Joanna Koroniewska pokazała się w krótkich włosach: Asia, czy to jesteś Ty?

Podoba wam się ich wyluzowany wizerunek?

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor na imprezie
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor/fot. AKPA
Maciej Dowbor, SK:, , fot. AKPA/AKPA
 
Adam Barabasz

Adam Barabasz - Redaktor

Najbardziej lubię zagraniczny show biznes, gdzie wielka moda idzie w parze z wielkimi skandalami. Cenię gwiazdy, które odstają od szarej rzeczywistości. Często muszę ugryźć się w język. Najlepiej czuję się w Paryżu i Nowym Jorku. Absolwent filologii polskiej i romańskiej Uniwersytetu Śląskiego.

5 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Super para, bardzo ich lubię. Mam wrażenie, że uzupełniają się na zasadzie kontrastów. 🙂

Dwa pajace

Downor z tym zezem rozbieznym… wyglada jak psychopata.

Stracił ząb albo kawałek zęba.