Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska są ostatnio szczególnie aktywni  w mediach społecznościowych. Prowadzą YouTuba, Instagram i TikToka. Dzięki zamknięciu się w domach przez pandemię koronawirusa Maciej i Joanna wymyślili program na Instagramie „Domówka u Dowborów” – codziennie wieczorami rozmawiają z gwiazdami. Program okazał się ogromnym sukcesem, bo śledzi ich codziennie prawie 6 tysięcy internautów.

Maciej Dowbor na Instagramie

Miały być GORĄCE emocje, a wyszło… Oto jak na prezent od żony z okazji Dnia Mężczyzn zareagował Maciej Dowbor

Maciej Dowbor dzisiaj rozpętał burzę na swoim profilu instagramowym. Zrobił sobie prywatnie test na koronawirusa i pokazał wynik testu swoim obserwatorom:

Na razie jestem czysty! Chociaż po cichu liczyłem, że przeszedłem to cholerstwo bezobjawowo i będę już odporny. Cóż… Wracam do maseczki. Powodzenia i Zdrowia dla Wszystkich w sobotni poranek. I nie dajmy się tej koronie!! – napisał Dowbor.

Maciej Dowbor chyba będzie dobrym tatusiem (FOTO)

Prezenter chętnie zaczął odpowiadać na komentarze fanów. Jedna z internautek napisała: „A jest ktoś kto zrobił test paskowy i wyszła mu obecność przeciwciał. Tez mamy dostęp do tych testów ale kiedy 3 osoby różnych środowisk zrobiły i wszyscy mają wynik ujemny stwierdziliśmy, że chyba coś nie tak i czekamy aż ktoś nam powie, że są wiarygodne. Więc macie kogoś kto był dodatni po tym teście ???

Zasadniczo w Polsce jest tak ze mamy 10k zarażonych oficjalnie, niech będzie w rzeczywistości 5x , 10x więcej to wciąż jest 100k ludzi czyli mniej niż 1% społeczeństwa . Wiec siła rzeczy większość z nas nie spotka osoby zarażonej – ocenił Dowbor.

Internauci dopytują prezentera, dlaczego zrobił test skoro siedzi w domu. Maciej Dowbor tłumaczy, że codziennie chodzi do radia i pracuje bez maski przed mikrofonem.

Chodzę do radia, a tam jednak przychodź sporo różnych ludzi, a w studiu siła rzeczy nie mogę mieć maski – pisze Dowbor.

Maciej Dowbor pokazał kawał głosu

Obserwatorzy uważają, że Maciej nie ma szans przejść bezobjawowo koronawirusa w tym wieku. Przypominamy, że prezenter ma 41 lat.

Biorąc pod uwagę moja formę ( sportowa) i zdrowy tryb życia akurat mam większe szanse od przeciętnego 40latka. Uprawiam sport na poziomie wyczynowym, trenuje na dworze niezależnie od pogody i mam bardzo wysoka odporność wiec jest taka opcja , ze mogę to lekko przejść – tłumaczy Dowbor.