Maciej Musiałowski, to jeden z najbardziej utalentowanych artystów w Polsce. W serialu „Druga Szansa” pokazał swoje muzyczne zdolności, a w filmie „Sala samobójców. Hejter” swoje aktorskie atuty.

Maciej Musiałowski kupił sobie ZAMEK! „Wzywał mnie całe życie”

Maciej Musiałowski na festiwalu w Cannes

Ostatnio było o nim wyjątkowo głośno za sprawą dość nietypowego zakupu. Z okazji ukończenia 30 lat kupił sobie zamek w Domanicach na Dolnym Śląsku, o którym bardzo długo marzył. Zapowiedział też wydanie swojej pierwszej płyty:

Jest takie marzenie i spełnia się – wydaje płytę w tym roku. W grudniu 30 i uda mi się przed 30. Singiel wypuszczam w maju i to mnie totalnie pochłania. (…) To mnie totalnie obnaża, to są moje przeżycia, rozstania, to są moje miłości, wszystko, co działo się przez 10 lat – zdradził w rozmowie z Newonce.radio.

Wygląda na to, że ten rok będzie należał właśnie do niego. Teraz Maciej Musiałowski pojawił się na festiwalu w Cannes, a towarzyszyła mu reżyserka Małgorzata Szumowska.

Maciej Musiałowski chce wystąpić na Eurowizji!

Aktor pojawił się na festiwalu na zaproszenie marki BMW, z którą współpracuje od wielu lat. Miał na sobie stylizację zaprojektowaną specjalnie dla niego przez Gosię Baczyńską.

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski w pierwszym wspólnym singlu. Wyglądają jak Lady Gaga i Bradley Cooper

BMW od wielu lat wspiera kulturę, na 76. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym premierę miał film krótkometrażowy „The Calm” produkcji BMW Films z Pom Klementieff, Umą Thurman i BMW i7 M70 xDrive w rolach głównych.

Maciej Musiałowski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Jan Komasa, Maceij Musiałowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Maciej Musiałowski, Julia Wieniawa, fot. Baranowski/AKPA

pasekkozak