Maciej Musiałowski w tym roku kończy 30 lat. To jeden z najbardziej utalentowanych artystów w Polsce. W serialu „Druga Szansa” pokazał swoje muzyczne zdolności, a w filmie „Sala samobójców. Hejter” swoje aktorskie atuty.

Maciej Musiałowski i Vanessa Aleksander są parą? Trzymali się za ręce!

Maciej Musiałowski o rodzinie

Maciej Musiałowski niezwykle rzadko udziela wywiadów. Teraz zrobił wyjątek i pojawił się w audycji Newonce.radio i opowiedział o swoim rodzinnym domu, czego do tej pory nie robił:

Moi rodzice nie są czynnymi artystami, ale zawsze cieszyli się sztuką i procesem tworzenia. Mieliśmy otwarty dom, nigdy nie było przymuszania, dzieci bawiły się w swoich własnych zakresach i zainteresowaniach. Wspierano pasje, które sobie wymyślaliśmy, jak była chęć zagrania na trąbce, to grał na trąbce. To był dom wspierania pasji – wspomina.

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski w pierwszym wspólnym singlu. Wyglądają jak Lady Gaga i Bradley Cooper

Poza karierą muzyczną i aktorską Maciej ma jeszcze inne marzenia, które ostatnio próbuje zrealizować. Otóż chce otworzyć własną fundację zrzeszającą artystów z całego świata:

Fundacja jest moim marzeniem, które tworzyłem wiele lat. Od początku w mojej głowie miałem cel jednoczenia artystów wszelkich dziedzin, nie tylko teatralnej, ale i muzycznej, plastycznej… i stworzenia siatki znajomości, która może sobie pomagać i koegzystować w świecie mediów. Najbardziej chciałbym, żeby to było międzynarodowe . Jestem wielkim fanem Unii Europejskiej, więc bardzo bym chciał, żeby na początku miało serce europejskie – tłumaczy.

Maciej Musiałowski wydaje płytę

Już możemy powiedzieć, że rok 2023 będzie należał do Musiałowskiego. Już w maju usłyszymy jego długo wyczekiwany singiel, a następnie płytę, na którą fani czekali od serialu „Druga Szansa”:

Jest takie marzenie i spełnia się – wydaje płytę w tym roku. W grudniu 30 i uda mi się przed 30. Singiel wypuszczam w maju i to mnie totalnie pochłania. (…) To mnie totalnie obnaża, to są moje przeżycia, rozstania, to są moje miłości, wszystko, co działo się przez 10 lat – zdradza.

Julia Wieniawa wyszła z imprezy w objęciach z Maciejem Musiałowskim (ZDJĘCIA)

Jednak to nie wszystko. Maciej chce spróbować swoich sił na Eurowizji: 

Chciałbym w przyszłym roku wystąpić w Eurowizji. Jeśli za rok mi się nie uda, to będę próbował za dwa, jak nie za dwa, to za trzy… – wyznał Musiałowski.

Mamy nadzieję tylko, że Telewizja Polska nie potraktuje go, jak Janna.

Agata Buzek, Maciej Musiałowski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Maciej Musiałowski, Julia Wieniawa, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

 Maciej Musiałowski, Magdalena Maścianica, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Maciej Musiałowski, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA