Ostatnio Maciej Stuhr w podcaście „WojewódzkiKędzierski” wyznał, że jego tata jest na OIOM-ie. Natomiast nie ujawnił, z jakiego powodu Jerzy Stuhr trafił do szpitala.

Tata mój jest na OIOM-ie i niczym nie dojeżdża. Wózkiem inwalidzkim czasem jedzie sobie na spacer – powiedział Maciej Stuhr w podcaście „WojewódzkiKędzierski”.

Maciej Stuhr po raz pierwszy o wypadku ojca. Wyznał: „Tata jest na OIOM-ie”

Jerzy Stuhr w szpitalu

Dziś, w poniedziałek rano Maciej Stuhr zamieścił na Facebooku post związany z ojcem. Podziękował wszystkim za życzenia zdrowia w imieniu Jerzego Stuhra. Nie zapomniał także o lekarzach, którzy walczą o 76-letniego aktora:

Bardzo dziękuję wszystkim za słowa wsparcia i życzenia zdrowia dla Ojca. Przed wszystkim zaś, w imieniu rodziny, bardzo dziękuję calemu zespołowi OIOM-u ze Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” w Zakopanem pod wybitnym kierownictwem pana profesora Marcina Zielińskiego, za wspaniałą opiekę i uratowanie życia naszego pacjenta – czytamy.

Maciej Stuhr bezlitośnie zakpił z ojca na gali Orłów! „OSIOŁ ROKU”

Według „Gazety Wyborczej”, Jerzy Stuhr musiał przejść drugą operację usunięcia raka krtani. Po usunięciu zmiany aktor był osłabiony, dlatego przebywał na OIOM-ie.

Jerzy Stuhr może usłyszeć nowe zarzuty!

Jerzy Stuhr, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Barbara Stuhr, Jerzy Stuhr, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

.