Maciej Stuhr dziś pojawił się w podcaście „WojewódzkiKędzierski”. Kuba Wojewódzki oczywiście poruszył głośny temat sprzed paru miesięcy, czyli wypadku jego ojca pod wpływem alkoholu.

Jerzy Stuhr zabrał głos po jeździe pod wpływem alkoholu

Maciej Stuhr o stanie zdrowia taty

Przypominamy, że w marcu sąd uznał Jerzego Stuhr za winnego za co został skazany na karę grzywny w wysokości 200 stawek dziennych w kwocie 60 zł. Dodatkowo dostał 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a także obciążono go kosztami procesowymi. Prokurator jednak domaga się, aby wyrok był surowszy i złoży już apelacje.

Jerzy Stuhr usłyszał wyrok!

Kuba Wojewódzki zapytał aktora, czym jego tata, czyli Jerzy Stuhr dojeżdża do pracy po utracie prawa jazdy. Wówczas Maciej wyznał, że jego tata porusza się na wózku inwalidzkim.

Tata jest na OIOM-ie i niczym nie dojeżdża. Wózkiem inwalidzkim czasem jedzie sobie na spacer – wyznał Maciej Stuhr.

Jerzy Stuhr miał uciekać z miejsca wypadku aż dwa razy?!

Prowadzący wywiad zapytał gościa, jak dowiedział się o wypadku Jerzego Stuhra. Maciej wspomina, że o wszystkim dowiedział się telefonicznie, ktoś zacytował przez słuchawkę: „jednego pana, który nie jest wart wspomnienia”. Następnie zdradził, jakie dziś ma relacje z ojcem:

Mamy teraz całkowicie nową relację. Mój tata jest bardzo starszym panem. Miał dwa lata temu dość mocny wylew i jest innym człowiekiem, niż był. Nasza relacja jest budowana na nowo w wielu rejonach. To nieszczęście, które się przytrafiło, było jakimś testem i strasznie trudną sytuacją. Cokolwiek teraz powiem, to jutro będzie headlinem – przyznaje.