Maffashion (32 l.), czyli Julia Kuczyńska jest w ciąży – taką informację podał dziś Pudelek. Ojcem dziecka jest według serwisu obecny partner blogerki, aktor Sebastian Fabijański (32 l.).

Tak Maffashion spędza z Sebastianem Fabijańskim domową kwarantannę

Julia Kuczyńska, Maffashion w ciąży

Influencerka zaczęła się spotykać z Fabijańskim kilka miesięcy temu, krótko po rozstaniu ze swoim wieloletnim chłopakiem, Czarkiem Jóźwikiem. Fani Maff byli zaskoczeni, że tak szybko zakochała się na nowo. Julia komentowała, że Czarek krótko po rozstaniu założył sobie konto na Tinderze, poza tym nikt z zewnątrz nie wie, co tak naprawdę ma w sercu Julia.

Sebastian Fabjański i Maffashion zaliczyli pierwszy wspólny „lajw”. Było trochę niezręcznie

W grudniu 2019 roku plotkowano, że Julia i Sebastian zaręczyli się. A dziś w sieci wybuchła plotka o tym, że 32 -letnia blogerka spodziewa się dziecka.

Na razie Pudelek pisze tylko, że przyszła mama jest pod ścisłą kontrolą lekarską. Maffashion leczy się na Hashimoto, musi więc robić częste badania i dbać o swoją formę w ciąży.

O komentarz w sprawie ciąży poprosiliśmy managera Julii – czekamy na odpowiedź.

Baby boom – polskie gwiazdy w ciąży 2020

W Pollywood mamy teraz prawdziwy baby boom. Lada dzień na świecie pojawią się dzieci Anny Lewandowskiej i Małgorzaty Rozenek-Majdan. Niedługo ma też urodzić Kasia Glinka. O tym, że jest w ciąży, poinformowała kilka dni temu Lara Gessler. Drugiego dziecka spodziewa się także Basia Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan – ile waży, na co choruje, jak poznała się ze swoim mężem? Ma za sobą występ w X Factorze!

Wszystkim gratulujemy 🙂

 

AKTUALIZACJA

Maffashion na Instagramie poinformowała właśnie o swoim nowym „dziecku”. Dzieckiem Julii Kuczyńskiej jest jej marka, która od jakiegoś czasu jest już obecna na rynku, jednak dopiero dziś Maff zdradziła, że to własnie jej marka:

Jestem totalnie wzruszona i podekscytowana! W końcu informuje Was o moim kolejnym projekcie, o swoim dziecku! – pisze Maffashion. – wymyśliłyśmy i tworzyłyśmy razem z Laną od ponad roku. Wystartowałyśmy pół roku temu… ale bez informowania i reklamowania brendu „twarzą”. Do kampanii wybrałyśmy przepiękna modelkę, a cała sesja była realizowana na malowniczych plażach Malibu. NIESAMOWICIE SIĘ CIESZĘ, ze teraz już oficjalnie wiecie kto stoi za marką, o które od czasu do czasu Wam tu przemykałam 😊 Dajcie znać jak podobają Wam się efekty! A my dziś w biurze idziemy świętować. Dziękuje całemu zespołowi za cudowna prace! WSZYSTKIM 🧡

Tego dziecka też gratulujemy 🙂

 

Maffashion jest w ciąży? Sebastian Fabijański zostanie ojcem?

Sebastian Fabijański, fot. Baranowski/AKPA

Maffashion jest w ciąży? Sebastian Fabijański zostanie ojcem?

Julia Kuczyńska, fot. Baranowski/AKPA

Maffashion jest w ciąży? Sebastian Fabijański zostanie ojcem?

Sebastian Fabijański, fot. Niemiec/AKPA

Maffashion jest w ciąży? Sebastian Fabijański zostanie ojcem?

Julia Kuczyńska, fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Maffashion jest w ciąży? Sebastian Fabijański zostanie ojcem?

Magdalena Pieczonka, Julia Kuczyńska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA