Quebonafide 1 kwietnia wydał kolejny singiel „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ”, w którym wraca do starego wizerunku.  Już na samym początku teledysku Kuba Grabowski ściąga okulary, perukę i zrywa sztuczną skórę, którą miał przez ten cały czas przyklejoną do szyi.

Quebonafide dissuje Sebastiana Fabijańskiego

Wrócił stary QUEBONAFIDE! Pokazał, co stało się z jego tatuażami

Natomiast największym poruszeniem był diss w Sebastiana Fabijańskiego, który ostatnio zajął się rapem i wydał parę singli:

Słowo „sukces” sprawia, że chciałby cię zabić każdy. Raperzy rozumiem, ale ku*wa Fabijański?(…) W mojej firmie, bracie, to nie hajs gra rolę/Gdybym się urodził z tak zamkniętą głową, pewnie raczej też chciałbym zostać aktorem/Tylko po to, by jak najrzadziej być sobą – śpiewa Quebonafide. 

Tak Maffashion spędza z Sebastianem Fabijańskim domową kwarantannę

Jak wiemy, dziewczyną Sebastiana Fabijańskiego jest Maffashion, czyli Julia Kuczyńska. Fani zauważyli, że pod nowym zdjęciem Quebonafide na Instagramie, Maffashion dała trzy płomienie ognia. Po pół godziny komentarz zniknął.

Chłopaki z „Vogule Poland” zapytali Julkę, dlaczego usunęła komentarz:

My z Kubą znamy się od dawna. Lubię go i szanuję, na koncerty też zawsze chodziłam. Mamy też wspólnych znajomych. To, że jeden facet powiedział coś na drugiego, ten zaś to skomentował… Ich sprawa. Niech sami to sobie rozstrzygają. Dodałam komentarz o treści ponieważ Kuba wydał nowa płytę, a to mój znajomy. Tak samo jak pare tygodni temu publikowałam na Stories jego nowy singiel, czy zostawiałam zawsze komentarz w przypadku reszty twórczości. Dlaczego nagle już nie będę mogła tego robić? Dlaczego tym razem usunęłam po chwili komentarz? Ponieważ po pierwsze: nie wszyscy fani wiedzą, że znamy się prywatnie. Nagle dziś w komentarzach poleciały na mnie chamskie wyzwiska. Po drugie nie chciałam dawać portalom opcji do robienia sobie newsów z takiej polemiki. Nie – wyjaśniła Maffashion.

Maffashion wrzuciła zdjęcie z chłopakiem. Wszystko wskazuje na to, że z Sebastianem Fabijańskim