Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion (32 l.), niedawno rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem Czarkiem Jóźwikiem (27 l.), który zyskał popularność dzięki kanałowi na YouTube „Abstrachuje”. Szybko pojawiły się plotki o związku blogerki z aktorem Sebastianem Fabijańskim. Teraz tylko je podsyciła.

Maffashion i Czarek Jóźwik ROZSTALI SIĘ! O zerwaniu opowiedzieli na Instagramie

Maffashion dodała zdjęcie z Sebastianem Fabijańskim?

Na Instastories Maff pojawiło się zdjęcie z chłopakiem. Niestety, zostało ono ucięte i widzimy tylko klatkę piersiową oraz brodę mężczyzny. Zarówno on, jak i blogerka mają takie same bluzy. Co ciekawe, w takiej samej całkiem niedawno na ściance pozował Sebastian Fabijański.

Sebastian Fabijański SKOMENTOWAŁ rozstanie z Olgą Bołądź

Maffashion zapowiedziała, że nie będzie komentowała plotek, z drugiej strony wcale też im nie zaprzecza. Wcześniej pokazała nagranie, na którym mężczyzna wręcza jej kwiaty. Jego kurtka również wyglądała, jak ta, w której wcześniej pokazał się Sebastian.

Maffashion i Czarek Jóźwik – historia związku

Julia Kuczyńska od 2015 roku związana była z Czarkiem Jóźwikiem, jednym z trzech założycieli kanału na YouTubie o nazwie „Abstrachuje.tv”. Razem z Robertem Pasutem i Rafałem Masnym prowadzi Grupę Abstra, która ma w portfolio kilkanaście kanałów. Julia Kuczyńska występowała w filmach swojego partnera. W 2016 roku Maffashion i Czarek Jóźwik zaręczyli się. Plotkowano na temat ich ślubu, jednak nigdy do niego nie doszło.

Internautka: Maffashion wzięła ślub na potrzeby kredytu. Influencerka ODPOWIADA

Widzicie Julię i Sebastiana jako parę?

Sebastian Fabijański fot. AKPA

Sebastian Fabijański fot. AKPA

Maffashion fot. AKPA