Maffashion, czyli Julia Kuczyńska i Czarek Jóźwik z kanału „Abstrachuje” spotykali się od 2015 roku. Byli nawet zaręczeni. Plotki o ich rozstaniu pojawiały się już kilkakrotnie. Teraz sami potwierdzili, że właśnie ze sobą zerwali.

OMG! Maffashion pokazała, jak będzie wyglądać z Czarkiem za 50 lat

Maffashion i Czarek Jóźwik rozstali się

Na Instagramach zarówno Maffashion, jak i Czarka Jóźwika pojawiło się nagranie. Są razem na sushi i opowiadają, że… właśnie się rozstali.

Jakkolwiek głupio to wygląda, jesteśmy właśnie na sushi i rozstaliśmy się przed chwilą (…) Siedziało to w nas obojgu od dłuższego czasu, trochę gryzło, było kilka rzeczy, których nie udało nam się przepracować, ale spokojnie zostajemy chyba znajomymi…

W pewnym momencie Julia wtrąciła:

Najcudowniejsza osoba na świecie. I vice versa – odpowiedział Czarek.

W komentarzach fani nie dowierzają. Mają nadzieję, że to tylko żart. Ostatnio w podobny sposób o rozstaniu poinformowała Blanka Lipińska.

Blanka Lipińska ROZSTAŁA SIĘ z Maciejem Buzałą! Zdradziła powód

Maffashion i Czarek Jóźwik – historia związku

Julia Kuczyńska od 2015 roku związana była z Czarkiem Jóźwikiem, jednym z trzech założycieli kanału na YouTubie o nazwie „Abstrachuje.tv”. Razem z Robertem Pasutem i Rafałem Masnym prowadzi Grupę Abstra, która ma w portfolio kilkanaście kanałów. Julia Kuczyńska występowała w filmach swojego partnera. W 2016 roku Maffashion i Czarek Jóźwik zaręczyli się. Plotkowano na temat ich ślubu, jednak nigdy do niego nie doszło.

Szkoda? Lubiliście ich jako parę?

ZOBACZ TAKŻE:

Internautka: Maffashion wzięła ślub na potrzeby kredytu. Influencerka ODPOWIADA

Maffashion OSTRO o swoich operacjach plastycznych. Wyjaśniła co poprawiała na twarzy!