Maffashion (31 l.) i Czarek Jóźwik (27 l.) z Abstrachuje są razem już od czterech lat. W 2017 roku zaręczyli się i na tym koniec. Do dzisiaj para nie ogłosiła, że wzięła ślub.

Maffashion jest jeszcze z Czarkiem?

Z kolei w 2018 roku było znacznie mniej Czarka na Instagramie Julki niż w poprzednich latach. Wcześniej chętnie z nim nagrywała instastory z łóżka i podróżowała. Później przez długi czas influencerka nie dodawała żadnych zdjęć z chłopakiem – wtedy fani byli pewni, że para się rozstała.

Czarek Jóźwik i Maffashion ROZSTALI SIĘ?! Wszystko na to wskazuje!

Pojawiły się nawet plotki, że udają związek, bo trzymają ich kontrakty reklamowe. Maffashion wtedy ostro zagrzmiała: „Kiedy to niby nasz związek był warunkiem naszych oddzielnych kontraktów, pracy? Każdy z nas działa w swojej przestrzeni, pojedyncze rzeczy się zazębiały np kontrakt Abstra z cola i mój z cola. Zamierzają publikować wspólne zdjęcia żeby nie rezygnować z reklam? Czekam na przykład takich wielkich wspólnych REKLAM? Albo okładek, ścianek czy kanap śniadaniowych. Puknijcie się klawiatura w głowę następnym razem piszac plotki z plotek„. 

Od kilku miesięcy znowu para chętnie ze sobą spędza czas i dodaje wspólne zdjęcia. Natomiast to nie koniec plotek na temat tajemniczego związku Kuczyńskiej z Jóźwikiem.

Na grupie facebookowej „Hydepark Vogule Poland” jedna z internautek napisała, że Maffashion dla kredytu wzięła ślub cywilny z Czarkiem. Informacja szybko dotarła do blogerki – nie oszczędziła sobie ironicznego komentarza.

OMG! Maffashion pokazała, jak będzie wyglądać z Czarkiem za 50 lat

maffashion maffashion2