Maffashion chyba najlepiej ze wszystkich gwiazd ograła swoją ciążę. Prawie przez cały stan błogosławiony nie przyznała, że spodziewa się dziecka. Kiedy już wszyscy myśleli, że w ogóle nie potwierdzi ciąży, nagle dodała zdjęcie z ciążowej sesji.

Maffashion po porodzie

Maffashion KOMENTUJE zdjęcia paparazzi, na których wyraźnie widać CIĄŻOWY BRZUCH

Natomiast tego nikt się nie spodziewał! Dwa tygodnie później pochwaliła się już nowo narodzonym synem, co najlepsze urodziła go tydzień wcześniej. Nikt tego nie zauważył, ponieważ content na social-mediach był bez ani jednego dnia przerwy. Julia udowodniła, że poród nie musi by pod okiem paparazzi.

Dzisiaj po raz pierwszy przemówiła do fanów już oficjalnie po porodzie. Pokazała produkty, które od razu się sprawdziły.

Mogłabym tak pokazywać różne rzeczy, ale nie chce, żeby potem było, że zarabia na dziecku. Ale mam takich kilka gadżetów, które już mi się sprawdziły, aż żal by mi było nie polecać, bo ja szukając różnych opcji, nakupowałam kilka rzeczy takich, które miałam wykorzystać już na początku, a totalnie są bezużyteczne. Aczkolwiek nie che znudzić moich obserwatorów, którzy nie mają dziecka – tłumaczy Maff.

 

Maffashion URODZIŁA! Blogerka i Sebastian Fabijański pokazali zdjęcia z maluchem

Podczas pokazywania ubranek dla syna, Julia nagle mówi: „Mama jakby wcześniej odpakowała, to miałabym kurteczkę na wyjście„. Jak można zauważyć, mama blogerki przyjechała ze Złotowa do Warszawy, żeby pomóc w opiece nad synem.

Maffashion po porodzie

Maffashion Instagram

Blogerka zachwalała nosidełko, które nazywa „pontonikiem”. Przekonuje, że jest rewelacyjne i podkreśla, że nie zapłacono jej za reklamę, ale dostała to w barterze: „mam nadzieje, że będzie tak świetny, jak polecają wszyscy„.

Jeśli chodzi o te gadżety dla dzieci i ilość totalnie niepraktycznych, można się nimi pobawić, ale jestem przerażona tą ilością niepotrzebnych rzeczy. Niby chce się dziecku kupić wszystko, co najlepsze, ale można zwariować, dobry biznes, ale nie kupuję tak jak leci – zapewnia Kuczyńska.

Dodaje, że później te rzeczy odda do domu samotnej matki.

Po tygodniu już dziecko wyrosło z ubranek, które miało na sobie do porodu, tak szybko rośnie… – zdradza Julia.

Internauci dopytują gwiazdę, jak się czuje po porodzie i odnajduje w nowej rzeczywistości. Maffashion bez owijania w bawełnę przyznaje, że się bardzo cieszy i jest „zajarana i zakochana„.

Ale nie będę wam pokazywała wszystkiego. Nie jest łatwo, ja wiedziałam, że tak będzie, dlatego podziwiałam wszystkie matki i ten początek jest trudny, bardzo absorbujący – przyznała Julia.

Maffashion pokazała KOLEJNE ciążowe zdjęcie. Wyraźnie widać spory BRZUSZEK