Magdalena Cielecka po wielu nieudanych związkach odnalazła spokój przy młodszym aktorze Bartoszu Gelenerze. Poznali się przy wspólnej pracy w warszawskim Nowym Teatrze. Mimo że różnica wieku w związku jest im ciągle wypominana, oni nie widzą w tym żadnego problemu.

Andrzej Chyra i Magda Cielecka rozstali się lata temu, a on wciąż składa jej życzenia urodzinowe

Magda Cielecka otwiera się na temat Bartosza Gelnera

Teraz Magdalena Cielecka po wielu latach nieobecności w Telewizji Polskiej pojawiła się „Pytaniu na śniadanie”. Prowadząca wywiad zapytała wprost, czy oddziela życie prywatne od zawodowego, będąc w związku z aktorem:

Tak. Trudno tego uniknąć. Słyszę czasem, że są takie pomysły. „A, my nie przynosimy pracy do domu”. Mnie się wydaje, że się nie da. Zawód, który się lubi i uprawia z pasją, to on też łączy, można się pospierać, podyskutować. My też razem jesteśmy w Nowym Teatrze, Bartek jest w zespole od ładnych paru lat, mamy razem próby – tłumaczy aktorka.

Magdalena Cielecka i jej wszystkie związki. Spotykała się z wieloma aktorami, ale to 16 lat młodszy aktor skradł jej serce

Zdradza, że teraz spędzają dużo czasu razem w domu, jak i w pracy przy nowym spektaklu:

Jesteśmy w procesie prób do nowego spektaklu, więc te pomysły wpadają całkowicie naturalnie. Oglądamy film, czymś się można zainspirować, to jest po prostu część życia, jak każda inna, w każdym związku – wyznała Magda Cielecka.

Jakiś czas temu aktorka w wywiadzie dla magazynu „Zwierciadło” skomentowała różnicę wieku w związku. Przypominamy, że dzieli ich aż 17 lat:

„Nie wartościuję go przez pryzmat wieku, tylko dlatego, jakim jest człowiekiem. Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame. Ktoś starszy może być dzieckiem na wielu poziomach i odwrotnie, to bardzo indywidualne. Moje życie jest tu i teraz, takie. Jestem w nim na całość” – wyznała Cielecka.

Magdalena Cielecka świętuje urodziny w towarzystwie Bartosza Gelnera

 

Magdalena Cielecka, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Magdalena Cielecka, fot. Niemiec/AKPA

Bartosz Gelner, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Bartosz Gelner, SK:, , fot. Podlewski/AKPA