Magda Gessler jest ikoną polskiej gastronomii. Od 2010 roku prowadzi w TVN program „Kuchenne rewolucje”, a od 2012 jest jurorką w programie „MasterChef”. Jej kontrowersyjne zachowania i wypowiedzi oraz ekscentryczny styl bycia sprawiają, że ma tyle hejterów co i fanów, chociaż tego drugiego zdecydowanie więcej.

Prywatnie Magda jest związana z Waldemarem Kozerawskim – cenionym lekarzem, który prowadzi własną klinikę medycyny estetycznej w Kanadzie. Ich związek jest niczym gotowy scenariusz na film – para poznała się ponad 40 lat temu, jednak w młodości ich drogi się rozeszły. Po 23 latach ponownie połączyło ich uczucie i od tamtej pory byli nieprzerwanie w związku.

Na początku 2022 roku media obiegła informacja, że restauratorka powiedziała „tak” i przyjęła oświadczyny swojego partnera:

Daj mi nogę… Daj mi nogę… Dać nie mogę. A poprosiłeś mnie o rękę, więc daje ci rękę – napisała żartobliwie na swoim Instagramie.

Kilka lat wcześniej Magda Gessler w wywiadzie dla magazynu „Viva!” opowiedziała o swoim związku z Waldemarem:

Wydaje mi się, że każde z nas musiało przeżyć swoje życie. Dzięki temu ta miłość jest bardzo dojrzała, trwała, wypełniona radością i szacunkiem, szczerością, przyjaźnią, choć jesteśmy ze sobą na odległość. On cały czas w Kanadzie. Ma tam wszystko poukładane, nigdy jej nie opuści. Ja jestem w takim momencie, że nie zostawię Polski. Planujemy wspólną przyszłość, ale myślę, że gdzieś na gruncie kanadyjsko-kolumbijskim.

Magda Gessler pokazała 91-letniego tatę! Fani nie dowierzają, że ma tyle lat

Magda Gessler opowiada o ślubie z Waldemarem Kozerawskim

Teraz jak się okazuje Magda Gessler jest już oficjalnie żoną Waldemara Kozerawskiego! Wszystko przez komentarz jednej z internautek pod facebookowym wpisem restauratorki, która nazwała Kozerawskiego „długoletnim przyjacielem”:

To nie mąż, to długoletni przyjaciel – napisała jedna z internautek.

Gessler w odpowiedzi opisała ich ślub, podkreślając tym samym, że Waldemar jest w istocie jej mężem:

Mąż. Było wesele ekumeniczne w Krakowie na 180 osób, pod Teatrem Starym. Śpiewało nam na szczęście 80 górali… 25 czerwca… obrączki i przysięga w dorożce.

Zaskoczeni?

FB: magdagessler.official

scena z: Magda Gessler, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

pasekkozak