Magda Gessler PIERWSZY RAZ świętuje dzień babci! Tym zaskoczyła Larę
Magda Gessler w ubiegłym roku po raz pierwszy została babcią, kiedy jej córka Lara powitała na świecie swoje dziecko – córeczkę Nenę. To oznacza, że słynna restauratorka debiutuje w roli gwiazdy Dnia Babci, który w Polsce obchodzony jest 21 stycznia.
Polarna Magda Gessler przemierza ulice Warszawy. Zobaczcie TE BUTY
Lara Gessler – ciąża
Ciąża Lary Gessler była sporym zaskoczeniem w świecie show biznesu. Kiedy informacja została oficjalnie potwierdzona, celebrytka chętnie relacjonowała jej przebieg i opowiadała o przygotowaniach do debiutu w roli mamy. Zdradziła również, że Magda Gessler zapowiada się na doskonałą babcię.
Ona się bardzo, bardzo ucieszyła. Sama mówi, że będzie lepszą babcią niż mamą. Ja uważam, że w sumie wyszło nie najgorzej, więc nie ma co narzekać. Na pewno będzie babcią z typu babć rozpieszczających, eksternistycznych. Nie takich, której podrzucasz dziecko, jak musisz wyjść wieczorem na kolację, bo pewnie ona będzie już wtedy na drugiej kolacji. Więc absolutnie nie, ale na pewno będzie tą babcią od rozpieszczania – wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.
Nic więc dziwnego, że Lara postanowiła uczcić swoją mamę z okazji wyjątkowego święta. Na jej Instagramie pojawił się filmik, na którym Magda Gessler bawi się z rozweseloną wnuczką. Nagranie uzupełnił wzruszający wpis.
Magda Gessler z nagim biustem! Odtworzyła słynny obraz
Wszystkiego najlepszego dla naszej kochanej Babci Magdusi🥰 Nigdy nie sądziłam, że zobaczę Ciebie w takim wydaniu… Taką rozczuloną i przejęta. Dziękuję, że tu jesteś. Dla Neny i dla mnie.
Magda Gessler BEZ MAKIJAŻU: „Nie tak młodo ale prawdziwie”
Spodziewaliście się, że Magda Gessler odnajdzie się w roli babci?



Obleśna napompowana parówa ze sztucznymi lokami, jej ubiór to kicz w czystej postaci. Taki chodzący jarmark z przekleństwem na ustach i niebywałym chamstwem powinien być trzymany z dala od dzieci. Córunia zaś to końska twarz, która lubi pokazywać “z przodu plecy”. Tylko współczuć takiej
rodzinki, która już jest pośmiewiskiem a przecież zanim ta mała dorośnie to obie Gessler będą polską odmianą Michaela Jacksona.
Magda nie świętuję pierwszy raz dnia babci, jej syn Tadeusz ma dzieci przecież. Więc Magda jest już babcia.
Mnie zamiast rozczulić zniesmaczyło, te włosy, a raczej sztuczne kłaki wyglądają strasznie nieświeżo i obrzydliwie. Naprawdę nie wiem czemu Pani Gessler z uporem maniaka nosi to obrzydlistwo. Jak ma swoje włosy i subtelny make-up wygląda bardzo dobrze .
Bardzo wzruszajace… Dotyka buzki dziecka zniszczonymi klakami… trzeba byc turbo debilem, zeby dziecku tak robic