Zespół „Piękni i młodzi” był na ustach wszystkich, kiedy na początku ubiegłego roku gruchnęła wiadomość, że obecny partner Magdy Narożny pobił obecną partnerkę Dawida Narożnego. Partnera artysty opisała całe zajście i opublikowała fragment wideo na swoim Instagramie, co rozpętało jeszcze większą burzę w mediach. Tłumaczyła, że nowy partner Magdaleny, Krzysztof Byniak dopuścił się wobec niej przemocy fizycznej, w wyniku czego, ma uszkodzoną żuchwę i częściowy niedosłuch lewego ucha. Przypominamy, że Dawid i Magda rozstali się latem 2019 roku. Magda Narożny w tamtym momencie postanowiła zwolnić byłego męża, Dawida Narożnego z zespołu „Piękni i Młodzi”. 

Magda Narożna ZWOLNIŁA byłego męża z zespołu „Piękni i Młodzi”

Dawid Narożny atakuje Magdę Narożną

Tera wychodzi na to, że Magda Narożna i Dawid Narożny znów są na wojennej ścieżce. Po dwóch latach liderka zespołu „Piękni i młodzi” podczas wywiadu wspomniała tę burzliwą sylwestrową noc, podczas której doszło do karczemnej awantury z były mężem. W rozmowie z „Pomponikiem” powiedziała, że  ogólnie sylwestra wspominam bardzo dobrze i uważam, że występ też był bardzo dobry.

Ogólnie sylwestra wspominam bardzo dobrze. (…) Jeżeli chodzi o „potyczki niedojrzałego osobnika”, to zostawiłam to z tyłu. (…) Złe wspomnienia staram się zostawić za sobą. Minęło tyle czasu. Nie wiem, czy warto w ogóle odkopywać takie tematy i robić komuś reklamę – powiedziała Pomponikowi Narożna.

Były mąż Narożny nie przeszedł obok tego obojętnie. Kąśliwie stwierdził, że jest niezrównoważona:

To może teraz zobaczymy potyczki pewnej niezrównoważonej pani? Taka moja refleksja – Chyba TVP2 powinno wzmocnić ochronę podczas Nocy Sylwestrowej – napisał Narożny.

Magda Narożna z „Pięknych i Młodych” zaręczyła się!

Piosenkarz dodał jeszcze nagrania z udziałem Magdy Narożnych z dwóch różnych awantur – jedna między innymi z sylwestrowego wieczoru. Dawid tłumaczył, że udostępnił nagrania, bo nie pozwoli sobie na takie zachowania:

Nie pozwolę, aby ktoś moją osobą sobie mordę wycierał i mówił, że jestem niezrównoważony psychicznie. Macie doskonały przykład osoby niezrównoważonej psychicznie. To jest tylko mała namiastka tego, co tam się dzieje w rzeczywistości. Mam nadzieję, że TVP wzmocni ochronę, bo tam może się dziać – napisał Narożny.

Co myślicie o zachowaniu Narożnego?

Magda Narożny wydała oświadczenie, z którego wynika, że odcinka się od byłego męża i stwierdza, że pokazane nagrania są zmanipulowane:

W związku z kolejnymi, naruszającymi moje dobra osobiste, nieprawdziwymi i zmanipulowanymi materiałami oraz wypowiedziami udostępnianymi przez mojego byłego męża oświadczam, iż nie będę publicznie odnosić się do tych oszczerstw i ich komentować. (…) Wielokrotnie w udzielanych wywiadach podkreślałam, że okres życia związany z moim zakończonym już kilka lat temu małżeństwem jest zamknięty – napisała.

Dawid Narożny trafił w sklepie na GODZINĘ DLA SENIORÓW: „Chciałem po prostu, ku**a, zrobić obiad”

Magdalena Narożna

Magdalena Narożna Fot. Niemiec/AKPA

Magdalena Narożna, Dawid Narożny na ściance

Magdalena Narożna, Dawid Narożny/fot. FORUM

Magdalena Narożna, Dawid Narożny na ściance

Magdalena Narożna, Dawid Narożny/fot. FORUM