Magda Narożna z zespołu „Piękni i Młodzi” szykuje się do ślubu! Ostatnio media dowiedziały się, że wokalistka planuje stanąć na ślubnym kobiercu jeszcze w tym roku. Para jest już zaręczona od prawie dwóch lat.

Magda Narożna z „Pięknych i Młodych” zaręczyła się!

Magda Narożna bierze ślub

Można zauważyć nawet po zachowaniu Magdy, że coś się szykuje. Po pierwsze zrezygnowała ze swojego charakterystycznego irokeza i zaczęła zapuszczać włosy.

Przyszedł moment, że coś chcę w swoim życiu zmienić, może tak się bardziej ustabilizować, a fryzura to jest początek nowej drogi. Zobaczymy, co się wydarzy w tym roku – powiedziała Magda w „Super Expressie”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Magda Narożny i Dawid Narożny znów sobie DOGRYZAJĄ: „Nie pozwolę, aby ktoś moją osobą sobie mordę wycierał”

Jednak to nie koniec! Ostatnio Magda Narożna pokazała na swoim profilu instagramowym, jak ćwiczy na macie. Zdjęcie wzbudziło ogromne zainteresowanie fanów, ponieważ artystka zabrała się za trening w pokoju dziecka, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak mieszka jej 12-letnia córka.

Przyłapana na rozciąganiu. Wy lubicie ćwiczyć w domu ? #pieknaimloda #singer #natural #trening #goodjob – napisała Narożna.

Dziewczynka ma całkiem spory pokój. Widzimy rozkładaną kanapę przykrytą kocami, białe biurko z fotelem Myszka Miki i biało-różową szafkę. Po suficie widać też, że 12-latka ma pokój na poddaszu.

Magdalena Narożna wzięła się za jesienne porządki. Tak wygląda jej KUCHNIA

Przypominamy, że Magda Narożna mieszka w domu jednorodzinnym pod Łomżą. Nie zdecydowała się na przeprowadzkę do Warszawy.

Magdalena Narożna w czerwonej kreacji.

Magdalena Narożna, fot. AKPA

Magdalena Narożna rozmawia z ekspedientką

Magdalena Narożna Fot. AKPA/AKPA