Magdalena Pieczonka (35 l.) jest jedną z najpopularniejszych polskich wizażystek. Pieczonka jest odpowiedzialna za perfekcyjne makijaże na czerwonych dywanach większości celebrytów. Magda odnosi spore sukcesy w dziedzinie makijażu a tym razem została ogłoszona nową ambasadorką Zalando Beauty. Czego możemy się spodziewać?

Magdalena Pieczonka zdradza jak wykonać idealny makijaż GLOW (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Magdalena Pieczonka ambasadorką Zalando Beauty

Magdalena Pieczonka szturmem podbiła Instagrama i YouTuba. Makijażystkę gwiazd na samym Instagramie obserwuje prawie pół miliona Internautów, jej konto na Youtubie – gdzie pokazuje krok po kroku, jak zrobić profesjonalny makijaż dopasowany do urody – zgromadziło około 200 ooo obserwatorów.

W sezonie wiosna/lato 2020 Magda Pieczonka łączy siły z Zalando, liderem rynku w kategoriach Fashion i Lifestyle. Jako ambasadorka Zalando Beauty, Magdalena przedstawi serię tutoriali makijażowych, które co miesiąc będą publikowane zarówno na profilu na Facebooku Zalando, jak i na autorskim kanale makijażystki na platformie YouTube. Dodatkowo Magda będzie opowiadać na swoim profilu na Instagramie o trikach, poradach i ulubieńcach kosmetycznych z oferty Zalando Beauty.

Swego czasu Magda opowiedziała nam o swoich wtopach makijażowych – artykuł możecie przeczytać TUTAJ.

View this post on Instagram

Aaaaaa‼️To już dziś‼️Premiera mojego kursu makijażu Make-Up Your Life! Zgromadziłam w nim całą moją wiedzę, którą zdobyłam na przestrzeni ostatnich 10 lat‼️🔝 Dziś dzielę się nią z Tobą ♥️ Zabieram Cię w fantastyczną podróż do świata makijażu🥰🥰🥰 Gotowa⁉️ Jestem taka szczęśliwa, że wreszcie mogę się z Wami podzielić tym, nad czym pracowałam przez ostatnie miesiące i w co włożyłam całe moje serce ♥️♥️♥️♥️♥️ Tak wyjątkowy dzień w życiu nie zdarza się często! 🙌🔝 Dlatego Ci, którzy nie zdążyli, będą mieli niepowtarzalną szansę na kurs Make-Up Your Life‼️ Wejdźcie na stronę make-upyourlife.pl tam znajdziecie wszystkie szczegóły 🌟

A post shared by Magda Pieczonka (@magdapieczonkamakeup) on

Magda od dłuższego czasu edukuje Polki, jak za pomocą odpowiedniej techniki podkreślić swoje piękno.

Na Zalando możecie zaopatrzyć się również w kosmetyki niedostępnych nigdzie indziej zagranicznych marek? Asortyment kosmetyczny został wprowadzony do sprzedaży na Zalando.pl pod koniec 2018 roku. Pierwsza promująca go na polskim rynku kampania –„Wyraź swoje piękno”, odzwierciedlała promowane przez Zalando idee i wartości, a także przedstawiała szeroki asortyment dostępnych na platformie kosmetyków do pielęgnacji, makijażu i zapachów.

Do tej pory ambasadorkami Zalando Beauty w Polsce były – Jessica Mercedes Kirschner i Julia Kuczyńska. Teraz do tego grona dołączyła Magdalena Pieczonka.

Jesteście ciekawi lekcji makijażu od Magdaleny Pieczonki?

Tego nie możecie przegapić.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Magda Pieczonka w białych kozakach – kowbojkach wychodzi z Pytania na śniadanie (ZDJĘCIA)

Magdalena Pieczonka zdradza Kozaczkowi swoje największe WTOPY makijażowe (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Siwiec, Gessler, Ślotała, Pieczonka, Rozenek-Majdan na premierze kolekcji biżuterii (ZDJĘCIA)

Magdalena Pieczonka w białej marynarce pozuje na ściance.

Magdalena Pieczonka, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Magdalena Pieczonka w krótkiej mini i jak zwykle perfekcyjnym makijażu pozuje na ściance.

Magdalena Pieczonka, fot. Kurnikowski/AKPA.