Patrycja Sobolewska wzięła udział w 9. edycji „Top Model” i szybko zyskała sympatię nie tylko pozostałych uczestników, ale też widzów. Nie brakowało głosów, że jest jedną z piękniejszych kandydatek na modelkę, które pojawiły się w minionej edycji. Ostatnio jej urodą zachwycała się Magdalena Pieczonka, która wykonała Patrycji dwa makijaże.

Patrycja Sobolewska KOMENTUJE oświadczenie Dominica. Zwięzły wpis modelki

Patrycja Sobolewska w makijażu Magdy Pieczonki

Ci, którzy śledzili całą minioną edycję „Top Model” wiedzą, że mało brakowało i Patrycja mogłaby się pożegnać z programem na kilka odcinków przed finałem. Była jedną z uczestniczek, która z powodu koronawirusa musiała zrezygnować z show. Jurorzy podjęli jednak decyzję, że kiedy wróci do zdrowia, będzie mogła dalej walczyć o wygraną. To zdecydowanie opłaciło się Patrycji, bo udało jej się dojść aż do finału, w którym zajęła drugie miejsce.

Po zakończonym programie Patrycja została zaangażowana do kilku projektów, a także miała okazję pojawić się w studiu Magdy Pieczonki, makijażystki gwiazd. Pieczonka wykonała modelce dwa makijaże w stylu wet look – jeden bardziej naturalny i w kolorach nude, z kolei drugi z mocnymi, czerwonymi ustami. Ten drugi jest dość nietypowy dla Patrycji, która stawia na naturalny wygląd i w większości sesji miała taki właśnie makijaż.

W której wersji Patrycja bardziej Wam się podoba?

ZOBACZ TEŻ:

Mikołaj Śmieszek i Olga Kleczkowska są PARĄ? Jest komentarz zwycięzcy „Top Model”

Karolina Płocka z „Top Model” zmieniła fryzurę. „Kolor mojej duszy”

Patrycja Sobolewska w makijażu wet look

Patrycja Sobolewska w makijażu Magdy Pieczonki/fot. Instagram/magdapieczonkamakeup

Patrycja Sobolewska z czerwonymi ustami

Patrycja Sobolewska w makijażu Magdy Pieczonki/fot. Instagram/magdapieczonkamakeup