Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak spodziewają się dziecka. Para nie skomentowała tych rewelacji, jednak najnowsza relacja na Instagramie zdaje się potwierdzać krążące od tygodnia przypuszczenia.
Jakub Rzeźniczak potwierdził ciążę Magdy? Zrobił to dość nietypowo

Jakub Rzeźniczak zostanie ojcem

Magda i Jakub pod czujnym okiem fotoreporterów wylecieli na wakacje. Zakochani nie zdradzili swojego miejsca pobytu, a czas spędzają na plaży lub relaksują się nad hotelowym basenem. Magdalena stara się zasłaniać brzuch, jednak w jednej relacji możemy zaobserwować wyraźnie zaokrąglone kształty byłej uczestniczki Top Model.

 

Podczas spaceru plażą Magdalena postanowiła nagrać stories pokazujące spacer brzegiem morza. Choć samej autorki video nie widać, to cień, który rzuca na piasek i wodę, wyraźnie wskazuje na zaokrąglony brzuch partnerki byłego męża Edyty Zając.

Jakub Rzeźniczak zagląda w telefon swojej dziewczyny Magdy (PAPARAZZI)

Jakub Rzeźniczak ma córkę, której istnienie ukrywał przed mediami. Trzy miesiące po tym, jak potwierdził, że jest wówczas ojcem 2-letniej Inez, rozwiódł się z Edytą Zając. Przy okazji głos zabrała matka dziewczynki Ewelina, nie stawiając Jakuba w zbyt korzystnym świetle.

Ale mam już dość słuchania tekstów oskarżających mnie o bycie sąsiadką, fryzjerką, hostessą Legii, czy też w końcu nawet prostytutką, która, jakżeby inaczej, złapała biednego, bezbronnego, niewinnego faceta na dziecko i została obarczona winą za całe zło i cierpienie. Na szczęście po 9 latach studiowania prawa w Polsce i w Anglii moje zboczenie zawodowe jest takie, aby nigdy nie usuwać potencjalnych dowodów – wyznała, zapowiadając obszerny wywiad.

Matka córki Jakuba Rzeźniczaka zabiera głos: Mam już DOŚĆ

Myślicie, że tym razem Jakub od razu opowie o swoim dziecku?

Magdalena Stępień pokazała brzuszek ciążowy, fot. Instagram

Magdalena Stępień pokazała brzuszek ciążowy, fot. Instagram

Magdalena Stępień pokazała brzuszek ciążowy?

Magdalena Stępień pokazała brzuszek ciążowy, fot. Instagram

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak wylatują na święta

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak wylatują na święta

Magdalena Stępień, Jakub Rzeźniczak, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA