Magda Stępień miesiąc temu po raz kolejny otworzyła zbiórkę pieniędzy na operację i dalsze leczenie syna w Izraelu. Piłkarz był zmuszony wydać oświadczenie – znów wylała się na niego fala hejtu, po tym, jak nie pomógł Magdzie finansowo w leczeniu syna, ponieważ nie popiera wyjazdu do Izraela.

Rzeźniczak KOMENTUJE zbiórkę Magdy Stępień: „Ja za wylotem NIE jestem. Ma dobrą opiekę w Polsce”

Jakub Rzeźniczak odwiedził syna w Izraelu

Następnie Jakub Rzeźniczak udzielił pierwszego wywiadu w magazynie „Party”, w którym poruszył temat choroby syna:

Profesor medycyny, z którym jestem w stałym kontakcie, powiedział mi, że skuteczność leczenia nowotworów u dzieci w naszym kraju osiąga 80 procent, a w przypadku tego konkretnie raka – 20-30 procent, jeżeli nie jest złośliwy – tłumaczy Rzeźniczak.

Jakub Rzeźniczak walczy o życie syna!

Teraz wyszły na jaw kulisy wizyty ojca Oliwiera w Izraelu. Według przyjaciółki Stępień i matki dziecka piłkarza Bartosza Kapustki, Rzeźniczak nie zachował się najlepiej:

Brawo Qczaj, bo jak inaczej nazwać człowieka, który odwiedza swoje dziecko średnio raz na dwa miesiące, a tam, gdzie mieszka Magda, przychodzi z dziewczyną, przez którą wypłakała morze łez? Nie trzeba być razem, ale trzeba się szanować dla dobra dziecka – napisała Klaudia Adamczyk na swoim InstaStory.

O Magdzie Stępień nie przestaje być głośno odkąd poinformowała, że u jej 6-miesięcznego synka wykryto guza wątroby. Na szczęście po badaniach w Izraelu okazało się, że Oliwier nie ma śmiertelnego genu, co oznacza, że ma więcej szans na wyjście z tego.

Jakub Rzeźniczak udzielił pierwszego wywiadu o chorobie syna: „O Izraelskiej klinice żaden z polskich specjalistów nie miał większej wiedzy”

Magda Stępień zorganizowała zbiórkę pieniędzy na leczenie synka i w ciągu 7 godzin zebrała kwotę 350 tysięcy złotych. Szybko jednak pojawiły się pytania o ojca dziecka, Jakuba Rzeźniczaka, który jest znanym piłkarzem. Mężczyzna początkowo zapewniał, że „pokonają tę straszną chorobę razem” i wydawało się, że jest bardzo zaangażowany w sprawę swojego syna. Jednak jak tylko Magda zaczęła nagłaśniać swoją zbiórkę Rzeźniczak przestał udzielać się w temacie. Potem w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim tłumaczył, że nie popierał wyjazdu za granicę, ponieważ nie chciał, aby leczenie syna było przerywane w Centrum Zdrowia Dziecka – lekarze zapewniali go, że guz się zmniejsza i wkrótce Oliwier będzie mógł przejść operację.

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres [email protected]. ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Magda Stępień wyznaje miłość Rzeźniczakowi i obwinia siebie za rozstanie: "Nadal kocham Kubę"

Magda Stępień wyznaje miłość Rzeźniczakowi i obwinia siebie za rozstanie: „Nadal kocham Kubę”