Naturalnym elementem każdej celebryckiej ciąży jest ogłoszenie światu płci dziecka. Istnieją różne sposoby na przekazywanie nowiny fanom, włącznie z nietypowym pomysłem Emily Ratajkowski, która ogłosiła światu, że jej dziecko o swojej płci poinformuje samo po ukończeniu 18 roku życia.

Jakub Rzeźniczak już tak NIE WYGLĄDA! Piłkarz zmienił kolor włosów

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień – ciąża

Jakub Rzeźniczak zdecydował się na nieco mniej radykalne rozwiązanie w kwestii ogłoszeniu urbi et orbi płci oczekiwanego bobasa. Nie oznacza to jednak, że para zrezygnowała z efektownych gadżetów, które urozmaiciły ten doniosły moment.

Ukochana piłkarza przygotowała na tę okazję specjalny balon wypełniony kolorowym confetti. Po jego przebiciu przyszłych rodziców zasypały błękitne skrawki papieru, co pozwala wnioskować, że para spodziewa się chłopca. Całość odbyła się pod czujnym okiem kamerzysty i fotografa, którzy udokumentowali tę wzruszającą chwilę. Relacja z ogłoszenia płci potomka została opublikowana na facebookowym profilu sportowca.

Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień na lotnisku. U modelki widać brzuszek? (ZDJĘCIA)

It’s a BOY Już za kilka miesięcy będzie razem z nami- napisał na Facebooku przyszły tata.
Informacja o ciąży partnerki Jakuba Rzeźniczaka pojawiła się w połowie grudnia ubiegłego roku. Magdalena Stępień znana z programu Top Model miała nadzieję, że niespodzianka zaplanowana dla Jakuba sprawi mu przyjemność.
Trzymajcie kciuki, żeby ten mały gest i sposób, w jaki Kuba dowie się, kto jest w moim brzuszku, sprawił mu dużo niezapomnianej radości – wyznała na Instastory.
Podoba wam się taki sposób ogłaszania płci dziecka?

 

Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień przy choince

Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień/fot. Instagram/jakubrzezniczak25

scena z: Magdalena Stępień, Jakub Rzeźniczak, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Rzeźniczak i Stępień robią selfie

Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień/fot. AKPA

Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień spacerują po Warszawie

Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień spacerują po Warszawie