Magdalena Cielecka od lat była kojarzona z długimi blond włosami. Czasami skracała je do ramion, ale nigdy nie przeszła takie metamorfozy, jak w ubiegłym roku. Aktorka ścięła włosy na bardzo krótkie i do dziś pozostawiła taką długość.

Magdalena Cielecka o scenach seksu: „Mam poczucie oszustwa”

Magdalena Cielecka zdradza, jak Bartosz Gelner zareagował na jej krótkie włosy

Ostatnio Magdalena Cielecka pojawiła się w programie Magdy Mołek „W moim stylu”. Dziennikarka zapytała, dlaczego zdecydowała się na tak krótkie włosy. Okazuje się, że aktorka ścięła włosy na potrzeby kolejnej roli:

To jest część wizerunku i można powiedzieć, że moje włosy nie należą do mnie, tylko bardzo często są wykorzystywane lub są nośnikiem postaci, którą aktualne gram. W tym wypadku dokładnie tak było. Miałam szczęście dostać takie wyzwanie i obciąć włosy na bardzo krótko, bo grałam osobę terminalnie chorą na nowotwór, po chemii i nie dało się tego oszukać. Mówię o filmie pod tytułem „Lęk” (…), ale nie pyta się, kiedy będzie, bo sama nie wiem – tłumaczy.

Przyznała, że taka zmiana chodziła już za nią od dłuższego czasu, ale bała się między innymi, czy spodoba się swojemu partnerowi:

To obcięcie włosów chodziło po głowie od dłuższego czasu, ale nigdy nie miałam na to odwagi, powodu i oczywiście się tego bałam: jak to będzie, jak będę wyglądać, jak się będę czuć, czy się będę podobać swojemu chłopakowi, czy sobie będę się podobać – wyznaje Cielecka.

Bartosz Gelner zdradza, jak UWIÓDŁ Magdalenę Cielecką!

Radykalne cięcie okazało się strzałem w dziesiątkę:

Wyszła od tego fryzjera, to było rok temu i bardzo dobrze się poczułam, wiedziałam, że to jest to. Troszkę musiałam zmienić sposób myślenia o swoim wizerunku, ale prywatnym, inaczej zaczęłam się ubierać, malować usta na czerwono – mówi aktora.

Magdalena Cielecka świętuje urodziny w towarzystwie Bartosza Gelnera

Magda Mołek dopytała, jak zareagował na jej metamorfozę Bartosz Gelner. Okazuje się, że nawet w chłopięcych włosach podoba mu się ukochana:

Bardzo był zadowolony. Zapytałam go, czy to prawda (red. że mu się podoba nowa fryzura), bo mógł być po prostu miły i wyrozumiały, ale było to naturalne i przez długi czas miałam włosy krótsze od niego. Teraz to już się trochę zmieniło, bo mi odrosły, a jemu skrócono – powiedziała Cielecka.