Magdalena Lamparska jest w związku małżeńskim z Bartoszem Osumkiem. Poślubiła go w 2019 roku. Ich pierwszy syn Tymoteusz przyszedł na świat jeszcze przed ślubem, pięć lat temu.

Magdalena Lamparska znów zostanie MAMĄ!

Magdalena Lamparska jest w ciąży

Teraz aktorka podzieliła się kolejną dobrą wiadomością! Oznajmiła swoim obserwatorom, że ponownie jest w ciąży:

»Stan błogosławiony« nie zawsze jest łaskawy, pod wieloma względami: fizycznym i emocjonalnym. Nie jesteśmy w stanie go zaplanować. Do tego głowa pełna zmartwień i nadziei, żeby wszystko będzie dobrze, prawda moje drogie panie? – zapytała, po czym dodała – Czujemy się bardzo dobrze i to jest najważniejsze. Zdrowie nam dopisuje. W radości czekamy na spotkanie – napisała Lamparska. 

W komentarzach pod postem oznajmiającym radosną nowinę szybko posypały się gratulacje od internautów, do których przyłączyli się celebryci – kilka ciepłych słów napisali m.in Anna Wendzikowska, Edyta Zając, Mikołaj Roznerski i Ada Fijał.

Magdalena Lamparska mogłaby zagrać główną rolę w „365 dni”? „Nie myślę o sobie, że jestem super sexi”

Magdalena Lamparska zebrała mnóstwo gratulacji i życzeń. Dziś podziękowała wszystkim za ciepłe słowa i opublikowała nowe zdjęcie z ukochanym, Bartoszem Osumkiem. Na fotografii widzimy już wyraźnie zaokrąglony brzuszek!

Magdalena Lamparska zwraca uwagę na poważny problem. „A Małgorzata Rozenek nie ma z tym problemu”

Magdalena Lamparska Fot. Podlewski/AKPA