Od 8. września będziemy mogli oglądać kontynuację serialu „39 i pół”. Produkcja wróciła po 10 latach i nosi nazwę „39 i pół tygodnia” – główny bohater, Darek (Tomasz Karolak) dowiaduje się, że jest chory i właśnie tyle dni życia mu zostało. Jedną z głównych ról gra również Magdalena Lamparska, wcielająca się w Martę, żonę Patryka (Alan Andersz), syna Darka. Na konferencji serialu zapytaliśmy Magdalenę, jak jej postać zmieniła się jej postać przez 10 lat.

Jaki PIĘKNY ŚLUB! Magdalena Lamparska WYSZŁA ZA MĄŻ – pokazała zdjęcia

Magdalena Lamparska o swojej bohaterce w serialu „39 i pół”

Wydaje mi się, że ta zmiana była bardzo naturalna, bo i u mojej bohaterki minęło 10 lat i u mnie. Zastanawiałam się, co będzie taką kluczową definicją Marty Jankowskiej w tym nowym sezonie. Pamiętam, jak wchodząc na plan zobaczyłam przed sobą 10-letniego chłopca, którego w serialu jestem mamą i powiedziałam: ok, to jest właśnie ten czas, który ja poświęciłam na wychowanie syna, na założenie rodziny. Marta przetrwała z Patrykiem te 10 lat i to był taki punkt wyjścia do tworzenia tej postaci dalej.

W czasie przerwy od serialu Magdalena również została mamą synka Tymoteusza. Aktorka łączy pracę z macierzyństwem i do tego świetnie wygląda. Zapytaliśmy ją, czemu zawdzięcza zgrabną figurę.

Mam małe dziecko i często biegam na placu zabaw – odpowiedziała.

Będziecie oglądać „39 i pół tygodnia”?

Magdalena Lamparska

scena z: Magdalena Lamparska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Magdalena Lamparska

scena z: Magdalena Lamparska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Magdalena Lamparska

scena z: Magdalena Lamparska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA