Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi ma wielkie grono fanów w całej Polsce. Wyjątkowo głośno zrobiło się o niej w zeszłym roku, kiedy ogłosiła rozwód z mężem, z którym współtworzyła zespół. Na początku roku doszło do wielkiej awantury między nią, jej obecnym i byłym partnerem, a ich perypetie śledziło sporo osób.

Dawid Narożny trafił w sklepie na GODZINĘ DLA SENIORÓW: „Chciałem po prostu, ku**a, zrobić obiad”

Magdalena Narożna pokazała kuchnię

Medialna przepychanka nie zaszkodziła Narożnej. Piosenkarka nie odsunęła się od show-biznesu i nie straciła fanów. Nadal jest z nimi w kontakcie i w mediach społecznościowych dzieli się najróżniejszymi momentami ze swojego życia.

Ostatnio pokazała, czym zajmuje się, kiedy pogoda za oknem nie dopisuje. Celebrytka wzięła się za jesienne porządki i przy okazji zaprezentowała, jak wygląda jej kuchnia. W dość dużej, otwartej kuchni znalazły się ciemne meble z jasnymi blatami, a także czarna, połyskująca lodówka. Podoba Wam się to wnętrze?

W tak ponury dzień, najlepiej zając się porządkami w domu. Ja dziś tak zaczęłam od ósmej i końca widać. No cóż, działam dalej – napisała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Obowiązki domowe wykonane 😊 to teraz chwilka dla siebie 🙂 a Wy jak spędzacie popołudnie ?? #pieknaimloda #singer #mamuska #home

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)


ZOBACZ TEŻ:

Magda Narożna zapozowała TOPLESS. Fani nie są zachwyceni: „Wolę jak śpiewasz, a nie się negliżujesz”

Magda Narożna z „Pięknych i Młodych” zdradziła, jak wyglądała na komunii córki – fani: „U nas ksiądz by z kościoła wyprosił”

Magdalena Narożna na ściance

Magdalena Narożna/fot. AKPA

Magdalena Narożna na scenie

Magdalena Narożna/fot. AKPA