Magda Narożna (32 l.) opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje bez stanika. W opisie zaczęła pisać o akceptacji siebie i swojego ciała a fani nie wyglądali na przekonanych jej zapewnieniami. Internauci uznali, że ta,kie fotki są niesmaczne. Zgadzacie się z nimi?

Magda Narożna z „Pięknych i Młodych” zaręczyła się!

Magda Narożna topless na wakacjach

Magda Narożna największą sławę zdobyła po występach jako główna wokalistka w zespole „Piękni i Młodzi”. Przez lata grała razem z mężem, jednak coś się między nimi popsuło. Magda postanowiła zwolnić męża z zespołu i się z nim rozwiodła. Teraz każde z nich jest już w nowym związku.

Magda Narożna z „Pięknych i Młodych” zdradziła, jak wyglądała na komunii córki – fani: „U nas ksiądz by z kościoła wyprosił”

Wokalistka wraz z nowym partnerem wyjechała na urlop do Bułgarii i chętnie publikuje zdjęcia z wakacji na swoim profilu. Na najnowszej fotce postanowiła zapozować w kusych majtkach i zrezygnowała z górnej części bikini, zasłaniając piersi jedną ręką. W oposie dodała tekst o akceptacji swojego ciała, któreż życzyła Internautom.

Każde wakacje kiedyś się kończą. Ostatni dzień łapania promieni słonecznych. Akceptowanie siebie i swojego ciała jest podstawą tego aby być szczęśliwym – napisała wokalistka.

W komentarzach fani przyznali, że Magda pokazała zdecydowanie za dużo. Pod zdjęciem posypały się słowa krytyki w stronę wokalistki. Internauci są zadania, że Magdzie lepiej wychodzi śpiewanie, niż pozowanie nago.

  • Kobieta petarda.

  • Takie zdjęcia to przesad,a można sobie zrobić dla siebie a nie pokazywać w sieci, tym bardziej że ma Pani córkę w szkole a dzieci też mają Instagram.

  • Akceptacja może być przed sobą a nie przed ludźmi w necie.

  • Nie neguje figurę masz ok, ale wolę jednak jak śpiewasz, a nie się negliżujesz.

  • Jak dla mnie to już przesada – czytamy pod zdjęciem.

A Wy, zgadzacie się z fanami Magdy?

Wokalistka pokazała za dużo ciała?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Magda Narożna w NOWYM kolorze włosów. Opinie fanek są podzielone

Magdalena Narożna z „Piękni i Młodzi” o aferze z pobiciem: „Nie pozwolę się wciągnąć w gierki byłego męża”

Magda Narożna ZWOLNIŁA byłego męża z zespołu „Piękni i Młodzi”

Sonda

poll-violet

W którym kolorze wygląda lepiej?

1

Wow! Zmiana na plus!

2

Zdecydowanie blond!