Magdalena Ogórek zaistniała w mediach jako kandydatka SLD na prezydenta Polski w 2015 roku. Rok później rozpoczęła współpracę z Telewizją Polską i od tej pory jest jedną z głównych prowadzących w TVPinfo. Prezenterka obecnie prowadzi między m.in.  „W tyle wizji”, „Studio Polska”, „O co chodzi”, „Minęła dwudziesta” oraz „W kontrze”.

Magdalenę Ogórek wzięto za lesbijkę

Magdalena Ogórek rozwodzi się z mężem

Magdalena Ogórek prawie w ogóle nie mówi o swoim życiu prywatnym. Rok temu wiadomo było tylko tyle, że jej mąż, były poseł SLD i rektor szkół wyższych został zatrzymany. Postawiono mu wówczas pięć zarzutów, m.in. działania na szkodę uczelni i wyłudzenia na szkodę osoby prywatnej kwoty 2 milionów 600 tysięcy złotych.

Prezenterka TVPinfo po tym wszystkim złożyła pozew o rozwód z Piotrem M, z którym ma 16-letnią córkę. Jak się okazuje, dopiero teraz usłyszała datę pierwszej rozprawy. „Super Express” dowiedział się, że podobno Piotr M. skutecznie utrudniał rozwód i przez półtora roku nie odbierał pozwu sądowego.

Magdalena Ogórek grzecznie stoi w kolejce po pączki. Widać, że Pani z telewizji (ZDJĘCIA)

Sąd po półtora roku od przyjęcia pozwu wyznaczył rozprawę na czerwiec 2022 roku. Magdalena Ogórek i tym razem nie skomentowała doniesień na temat swojego życia prywatnego:

Od wyborów prezydenckich konsekwentnie nie komentuję swojego życia prywatnego – podkreśliła w rozmowie z tabloidem.

Magdalena Ogórek na zdjęciach sprzed 20 lat: „Bóg obdarzył Panią urodą i kazał się nie starzeć”

Magdalena Ogórek się rozwodzi

Magdalena Ogórek Fot. AKPA/AKPA

Magdalena Ogórek

Magdalena Ogórek Fot. Piętka Mieszko/AKPA