Kinga Rusin znowu w konflikcie. Tym razem z Magdaleną Ogórek. Dziennikarka dzisiaj napisała, co sądzi o polskiej władzy i gwiazdom telewizji publicznej.

Lato w pełni ☀️😎🏖 PS. Pisowscy czynownicy i reżimowe kreatury: Jakimowicze i Ogórki, aż się ślinią z podniecenia patrząc na atak na TVN. Mówią publicznie o dziennikarzach wolnych mediów per „szmaciarze” i zarzucają im przyjmowanie srebrników od „obcego kapitału”. Marzy im się PRL, marzy im się polska Białoruś bez wolnych mediów – pisze bez ogródek Rusin.

Zapewnia, że nie da się obecnej władzy zniszczyć niezależnego dziennikarstwa i na pewno TVN nadal będzie w Polsce.

Wasze niedoczekanie, funkcjonariusze opłacani z naszych, podatników, pieniędzy! Nie uda się wam zniszczyć niezależnego dziennikarstwa i przejąć niezależnej telewizji! TVN nie przestanie nadawać i żaden pachołek władzy nie poprowadzi ani Uwagi ani Faktów! A koniec dyktatury ciemniaków, kłamców i przestępców nadejdzie szybciej, niż myślicie!. Wydawało wam się, że wszystko możecie i każdy wał przejdzie. Że skoro wyrządziliście już tyle zła i podłości, zniszczyliście już Trybunał Konstytucyjny i Sąd Najwyższy, a Unia ciągle z wami „gada”, to możecie „jechać dalej”! – twierdzi dziennikarka.

Kinga Rusin pozdrawia z jachtu razem z ukochanym: „Ale romantycznie”

Kinga nie przestaje. Kontynuuje w ostrych słowa kierować swoje przemyślenia do polskiego rządu:

I tak pojawił się wasz mokry sen, żeby sobie w ogóle to wszystko przejąć. Po prostu, któregoś dnia, postanowiliście ukraść największemu mocarstwu jego największą inwestycję w Polsce. Tak na rympał, w środku wakacji, gdy cały świat na to patrzy! Jesteście śmieszni i żałośni. Nic z tego nie wyjdzie! I to nie tylko ze względu na determinację bezwzględnej większości Polaków, która NIE głosowała na PiS, o czym wie i UE i Ameryka. Instrumenty prawne i ekonomiczne pozostające w rękach USA i Europy są bezwzględne. I posłużą do obrony. Możecie więc sobie przegłosowywać tę swoją ustawę z kłamliwym uzasadnieniem! Nie damy wam wciągnąć nas z powrotem na wschód, zniszczyć ciężkiej pracy i marzeń milionów Polaków! – tłumaczy.

Uważa, że rządzący zniszczyli dekorację w Polsce, dzięki propagandzie:

Zdemolowaliście demokratyczne instytucje prawa, przejęliście publiczne, czyli należące do nas wszystkich, media i zrobiliście z nich swoją obrzydliwą, propagandową tubę. A teraz chcecie mieć następną. Żeby już nikt nigdy nie dowiedział się o waszych bezeceństwach, złodziejstwie, kłamstwach, przewałach i ewidentnych już teraz planach przesunięcia nas w orbitę „wielkiego brata ze wschodu”. WASZE NIEDOCZEKANIE! – zaznacza Rusin.

Magdalena Ogórek pozwie Kingę Rusin?

Magdalena Ogórek szybko dowiedziała się o wpisie dziennikarki i nie przeszła obok tego obojętnie. Zagroziła, że jeśli nie usunie wpisu do jutra, to wyśle jej pozew.

Przekażcie Kindze Rusin, że ma czas do jutra, by przeprosić za swoje oszczerstwa – nie wypowiedziałam słów, które mi przypisała. Jeśli tego nie zrobi, w poniedziałek dostanie pozew – napisała na Twitterze Ogórek.

Magdalena Ogórek na zdjęciach sprzed 20 lat: „Bóg obdarzył Panią urodą i kazał się nie starzeć”

scena z: Magdalena Ogórek, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Magdalena Ogórek

scena z: Magdalena Ogórek, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA