Maja Rutkowska i Krzysztof Rutkowski (60 l.) doczekali się syna Krzysztofa Juniora, który w tym roku świętował 7 urodziny. Z tej okazji na Instagramie Mai pojawiła się relacja z imprezy. Niektórzy goście obecni na przyjęciu wzbudzili oburzenie w Internautach. Rodzina Rutkowskich świętowała pod czujnym okiem uzbrojonej ochrony.

Krzysztof Rutkowski stanie przed sądem

7 urodziny syna Krzysztofa i Mai Rutkowskich

Maja Rutkowska poszła za śladem innych celebrytek i postanowiła pochwalić się bajkowym przyjęciem urodzinowym, które zorganizowała dla swojego 7-letniego syna Krzysztofa Juniora. Żona najpopularniejszego detektywa w Polsce regularnie pokazuje na Instagramie, jak wygląda ich życie.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich celebrują rocznicę ślubu. NA BOGATO! (ZDJĘCIA)

Maja opublikowała zdjęcia z imprezy urodzinowej. Można zauważyć, że głównym motywem przewodnim była gra komputerowa „Minecraft”. Nie zabrakło balonów, błyszczących dekoracji i piętrowego tortu.

Synku bądź zawsze szczęśliwy i miej przez całe swoje życie dobre, szlachetne serce dla innych. Teraz przypomniał mi się wierszyk tak prosty, a tak prawdziwy, który w 1990 roku wpisała mi moja ciocia do mojego pamiętnika, który mam do dziś w sekretnej skrzyni. „Bądź dobry dla ludzi, bądź dobry dla matki, a szczęście ci samo zapuka do chatki”

Proste, a tak prawdziwe mam kilka swoich przysłów, prawd życiowych, prostych zdań wyrytych w dzieciństwie w mojej głowie, którymi kieruje się w swoim życiu – napisała Maja.

Maja Rutkowska tłumaczy się z ochrony na urodzinach syna

Internauci dopatrzyli się jednego szczegółu, który zbił ich z tropu. Fani zastanawiali się w komentarzach, jak to możliwe, by na imprezie dla dziecka była obecna ochrona z bronią.

  • Maju wszystko pięknie, urodziny z petarda, ale po co na urodzinach waszego syna ci panowie z karabinami?

  • Juniora urodziny, zapraszał gości. Trzeba go zapytać. Zapewne dlatego, że ich uwielbia i tak chciał – odparła Maja.

  • Rodzice zadbali o urodzinowe niespodzianki.

  • Na petardzie i z przytupem.

  • Facet z bronią na urodzinach dziecka?

Maja Rutkowska pochwaliła się imprezą urodzinową syna.

Maja Rutkowska pochwaliła się imprezą urodzinową syna. Fot.Instagram:majaplich.

Maja postanowiła zabrać głos i wyjaśniła, że mężczyźni z bronią to pracownicy Rutkowski Patrol, którzy są dla nich jak rodzina. Rutkowska nie ukrywała, że wraz z mężem chcą by Krzysztof Junior w przyszłości przejął rodzinny biznes.

Jest na tule duży, że sam może dokonać wyborów kto ma być na jego urodzinach. Nasi pracownicy są jak nasza rodzina. Spędzamy z nimi często prawie 24 h na dobę. Są nieodłączną częścią naszego świata. Junior jest tym światem przesiąknięty od małego. Najlepszym prezentem w dniu urodzin była replika karabinu, a nie Xbox czy gry komputerowe! Moje dziecko spędza dużo czasu na grach edukacyjnych, czasie z nami, wyjazdach, podróżach.

Poprawiny urodzin spędziliśmy z jego kolegami na prawdziwej strzelnicy. Jestem dumna z mojego męża jak od lat pomaga innych ludziom i będę dumna jak Junior będzie to kontynuował.
Dajmy dziecku wybór !!! A to Krzyś zawołał chłopaków, aby przy nas stali i był z tego bardzo dumny – odpowiedziała dosadnie żona Krzysztofa Rutkowskiego.

Przekonała Was?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Maja Pilch w kostiumie Gucci. Fani: „Wróć do blondu”

Porady Mai Rutkowskiej – uczy, jak rozpoznać NIEWIERNOŚĆ męża. Skorzystała ze swoich wskazówek?

Krzysztof Rutkowski wbija szpilę Kubie Wojewódzkiemu: „Ci, którzy biorą ochronę, to są po prostu obsr**cy”