Krzysztof Rutkowski stanie przed sądem w Łodzi. Prokuratura oskarżyła go o prowadzenie działalności detektywistycznej bez wymaganej licencji. To nie pierwszy raz, kiedy wpłynął  akt oskarżenia przeciwko słynnemu detektywowi za brak licencji.

Krzysztof R. usłyszał zarzut prowadzenia działalności detektywistycznej bez wymaganej licencji, za co grozi do dwóch lat pozbawienia wolności – poinformował prokurator Tomasz Szczepanek z Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Krzysztof Rutkowski został oskarżony

Maja Plich-Rutkowski pokazała zmasakrowaną skórę po usuwaniu tatuażu! Auć, wygląda boleśnie

Rutkowski zapewnia, że jest niewinny i złoży wniosku o umorzenie. Tłumaczy, że on i jego ekipa śledzili groźną oszustkę podającą się za sędzię w Łodzi, o czym miał na bieżąco informować policję:

Z przykrością muszę stwierdzić, że w sprawie tej policjanci z Retkini skompromitowali się i razem z prokuraturą na siłę postawili mi ten zarzut. Jak można twierdzić, że skoro jechałem autem z żoną i detektywem z licencją, to złamałem przepisy? Moim zdaniem śledczy w tej sprawie zachowali się żenująco i nieprofesjonalnie – tłumaczy Rutkowski na łamach lodz.naszemiasto.pl.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich celebrują rocznicę ślubu. NA BOGATO! (ZDJĘCIA)

Krzysztof Rutkowski oskarżony

Krzysztof Rutkowski oskarżony przez Prokuraturę. Fot. AKPA/AKPA